Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як збирати та зберігати вересневий урожай

Як збирати та зберігати вересневий урожай

У той час як сад гріється під золотистим осіннім сонцем, овочеві грядки демонструють багатий достаток дозріваючих продуктів. Сезон збору врожаю в самому розпалі, і садівникам пора насолодитися плодами своєї праці та приступити до збору врожаю.

Яблука

Перші ознаки несподіванок під деревами, обтяженими плодами, вказують на те, що яблука готові до збирання. Скуштуйте один, щоб побачити, чи він дозрів! Щоб зібрати врожай, візьміть яблуко та скрутіть плід. Якщо плід стиглий, він повинен легко від’єднатися, а плодоніжка не пошкоджена. Якщо воно не хоче розлучитися з деревом, яблуко ще не готове. Для тих яблук або груш, які знаходяться вище на дереві, використовуйте телескопічний збирач фруктів, щоб гарантувати, що плоди не будуть втрачені.

Яблука зберігаються місяцями в добре провітрюваних решітчастих дерев’яних лотках і ящиках, якщо вони зберігаються в прохолодних темних приміщеннях, таких як гаражі. Уникайте контакту з фруктами, оскільки це може сприяти гниттю та сприяти її поширенню. Також регулярно перевіряйте яблука, що зберігаються, викидаючи всі, які псуються.

Цибуля

Посаджена навесні цибуля до вересня розбухне в жирні цибулини. Зачекайте, поки листя пожовтіє і перекинеться, а потім збирайте врожай. Обережно підніміть цибулю за допомогою садових вил і залиште на відкритому повітрі на два тижні, на сонці, щоб цибулини могли дозріти. Коли висохне, видаліть щіткою залишки ґрунту та зберігайте в сітках або решітчастих ящиках у світлому сухому місці з хорошою вентиляцією.

Помідори

Для рясного дозрівання плодів потрібно використовувати добриво "Чистий лист" для помідорів. Зніміть стиглі плоди з кистей з прикріпленою плодоніжкою. Там, де помідори повільно дозрівають, за допомогою секатора видаліть зайве листя з рослин. Це дозволить сонячному світлу досягати квіток зелених плодів; це також заохочує рослину сприяти дозріванню плодів, а не витрачати енергію на утворення більшої кількості листя. Щоб отримати максимальний смак, їжте помідори швидко після збору врожаю. Фрукти зберігаються в холодильнику протягом тижня або двох, але втрачають смак і текстуру при охолодженні. Наїдки можна перетворити на соуси або супи, які можна заморозити на зиму. 

 

Картопля

Слідкуйте за тим, щоб листя картоплі основного врожаю не пожовтіло, потім зріжте його, залишивши пагони в землі ще на тиждень-два. Акуратно викопайте врожай садовими вилами, залишивши картоплю на поверхні ґрунту для висихання на добу. Для зберігання очистіть картоплю від землі та зберігайте її в прохолодному, сухому, добре провітрюваному місці, наприклад у гаражі чи кухонній коморі. Картопля найкраще зберігається в темному місці, але не повинна зберігатися в холодильнику.

Кабачки

Подібна історія з кабачками, які слід нарізати в молодому віці для максимального смаку, а надлишок продуктів бланшувати та заморожувати, інакше фрукти не збережуться довго. Бланшування перед заморожуванням зберігає смак, колір і поживні речовини, тож у вас є готовий запас смачних продуктів на холодні місяці.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...