Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / STIMUL-NPK

STIMUL-NPK

Багаторічний досвід аграріїв вивчений та доповнений нашими фахівцями, реалізовано в лінійку класичних добрив «STIMUL-NPK». Оптимально збалансований вміст азота, фосфора і калія забезпечить повноцінне живлення і розвиток рослини, а комплекс вітамінів покращить стійкість до несприятливих умов та шкідливих організмів.

Класична рецептура

Класична рецептура добрив ідеально підходить для кореневого та позакореневого підживлення рослин. У своєму складі має повний комплекс необхідних макро- і мікроелементи для активного росту та розвитку, стимулює цвітіння і бутонізації.

Популярний вітчизняний бренд «Kvitofor» спеціалізується на випуску препаратів для захисту рослин, що включають плодово-ягідні, овочеві та декоративні культури.

Однією з актуальних серій виробництва даної торгової марки стала лінійка «STIMUL-NPK». Будь-яке добриво «STIMUL-NPK» (Україна) розроблене з урахуванням передових технологій сучасної агрохімічної галузі і відповідає найвищим вимогам рослинників і квітникарів.

Загальні пріоритетні особливості лінійки добрив «STIMUL»

Купити добриво «STIMUL» на нашому сайті, що є офіційним представником компанії «Kvitofor», — це значить придбати ефективний препарат, що має ряд корисних властивостей:

Види продукції із серії «STIMUL-NPK»

Добрива з даної лінійки представлені двома видами:

  1. Органічні добрива «STIMUL NATURAL». Такі засоби, як і інші органічні добрива, купити які можна у нас, допоможуть вам у вирощуванні декоративно-листяних рослин і овочів, декоративних квітів і фіалок.
  2. Мінеральні добрива «STIMUL-NPK  — рідкі препарати, що містять мікро- і макроелементи, які стимулюють опір рослин до хвороб і шкідників.

Якщо ви хочете придбати гранульоване або рідке добриво «STIMUL-NPK», ціна якого поступається його якості, або вам потрібна інша ефективна підгодівля для городу, наш сайт буде радий вам в цьому допомогти!