Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Гуртова торгівля

Гуртова торгівля

Компанія «Kvitofor» є виробником добрив, і тому пропонує найвигідніші умови для дистриб'юторів в даному сегменті ринку. Основною перевагою прямої співпраці з нашою компанією - є можливість розробки індивідуальної схеми роботи й налагодження ще більш вигідних партнерських відносин. Якщо ви бажаєте розширити свій асортимент якісною продукцією, а також орієнтовані на досягнення нових висот у бізнесі, тоді ми пропонуємо вам пройти цей шлях разом з нами заради спільної справи.

Якщо ви хочете зробити замовлення самостійно, перейдіть на сторінку "Замовити продукцію", оберіть кількість, та відправте замовлення.Замовити продукцію

Наші менеджери

Гуртова торгівля

Оніщенко Наталія

Керівник відділу продажу

region@kvitofor.com.ua+38 (099) 783 85 15
Гуртова торгівля

Влащинський Сергій

Менеджер

torg@kvitofor.com.ua+38 (050) 100 65 40

Наші контакти

Адреса:
Україна, Харківська область, Дергачівський р-н, смт Мала Данилівка, вулиця Зелена, 24
Skype:
Kvitofor
Телефони:
+38 (057) 764 74 11 +38 (067) 807 32 73+38 (050) 100 59 11
Email:
info@kvitofor.com.uaregion@kvitofor.com.uatorg@kvitofor.com.ua

Зворотній зв'язок

Залиште свої дані та наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Згоден на обробку моїх персональних даних

Спосіб доставки

Наша компанія швидко та економно організує доставку продукції у будь-яку точку України. Доставку здійснюємо за допомогою поштових компаній «Нова Пошта», «Делівері», «Інтайм», «Укрпошта», «Автолюкс» та «Meest Express» за їх тарифами та правилами. Відправка: впродовж 3-х робочих днів.

Спосіб оплати

На розрахунковий рахунок: Ви можете здійснити оплату через найближчий банк або через клієнт-банк. Для даного виду оплати Вам необхідно запросити рахунок-фактуру на оплату у нашого менеджера.