Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / Kvitofor

Kvitofor

Кімнатні рослини вже давно стали частиною інтер'єру будинку і офісу. Збереження їх краси та здоров’я стало пріоритетом для наших фахівців, досягнення цієї мети реалізовані в лінійці спрей-добрив подвійної дії «Kvitofor». Вони у своєму складі містять не тільки поживні речовини, а й засоби захисту та профілактики від шкідливих організмів.

Засоби догляду

Виростити красиві кімнатні рослини - це одне, а ось захистити їх від шкідливих організмів та зберігати їх красу - зовсім інше. Саме для цього були розроблені наші спрей-добрива подвійної дії.

Важливими умовами нормального розвитку овочевих, плодово-ягідних культур, а також декоративних квіткових рослин є не тільки їхній оптимальний полив і температурний режим, а й застосування спеціальних добрив, що поліпшують родючість ґрунту і захищають рослини від небезпечних захворювань.

Ефективні препарати для захисту рослин від хвороб розробляються і випускаються відомим українським виробником «Kvitofor».

Де найкраще купувати препарати «Kvitofor»?

Купити засоби для захисту рослин від даного виробника, надійні, ефективні й недорогі, ви зможете на нашому сайті.

У величезному асортименті представлені різні види продукції, актуальної для городників, садівників і любителів вирощування квітів:

Які переваги відрізняють продукцію бренду «Kvitofor»?

Препарати, створені під цією торговою маркою, проходять строгий контроль якості на кожній стадії виробництва, а для їхнього виготовлення використовуються передові технології та обладнання останнього покоління.

Уся продукція українського виробника, в тому числі і засоби для догляду за кімнатними рослинами, купити які ви зможете на нашому спеціалізованому сайті, сертифікована.

Усі серії добрив «Kvitofor», в тому числі «Волшебная смесь», «STIMUL NPK» і добриво для квітів «Чистий лист» (серед користувачів також відоме як «Чистий аркуш») створені з урахуванням індивідуальних особливостей кожної рослини.

Будьте впевнені, що, купуючи такі препарати у нас, ви придбаєте засоби, що відповідають стандартам європейської та світової якості.