Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити нарциси

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Офіційна назва нарциса - Нарцис, а саме слово нарцис зазвичай використовується для опису сортів нарциса, які мають трубу. Існує понад 13 000 відомих відмінних сортів нарцисів, багато з яких не є стереотипними жовтими квітами, а насправді мають червонуватий або рожевий колір з прекрасним ароматом. Усі види красиві у своїй масі або так само добре зрізані для кімнатної квіткової композиції. Зазвичай вони цвітуть протягом шести тижнів, після чого їх квіти відмирають. Зелене листя залишиться позаду, і його слід обрізати лише тоді, коли воно почне в’янути та стане жовтим. З цього листя цибулина бере енергію, щоб підготуватися до періоду спокою до повторного зростання наступного року. Якщо цибулину не турбувати, вона повинна продовжувати цвісти рік за роком.

Нарцис Джетфайр - Цибулини нарциса

Садити цибулину нарциса слід восени, краще у вересні, але поки земля не промерзла, можна садити й в грудні. Виберіть сухий день, щоб почати висаджувати цибулини, і підготуйте землю, перекопавши землю, щоб створити гарну обробку. Якщо ви не впевнені, як це зробити, або вам не зрозумілі переваги, прочитайте нашу статтю з порадами про важливість копання.

Добриво допоможе нарцисам сильніше вкоренитися та вирости, що посилить ріст коренів і допоможе рослині забезпечити живлення протягом зими.

Цибулини нарцисів тепер мають бути легкодоступними, і вони є економічно ефективним способом додати трохи весняного кольору вашому саду та горщикам для контейнерів. Вибирайте тверді, пухкі цибулини, уникаючи будь-яких з ознаками цвілі. 

Сама посадка нарцисів — це швидкий процес, переконайтеся, що ви розміщуєте їх корінням вниз і в ґрунт, у три рази більший за глибину цибулини. Замініть ґрунт і обережно злегка ущільніть його вручну або скористайтеся тильною стороною граблів. Якщо можливо, уникайте стояти на щойно посадженому ґрунті, щоб випадково не пошкодити цибулини.

Для отримання додаткової інформації про посадку цибулин:

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...