Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити нарциси

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Офіційна назва нарциса - Нарцис, а саме слово нарцис зазвичай використовується для опису сортів нарциса, які мають трубу. Існує понад 13 000 відомих відмінних сортів нарцисів, багато з яких не є стереотипними жовтими квітами, а насправді мають червонуватий або рожевий колір з прекрасним ароматом. Усі види красиві у своїй масі або так само добре зрізані для кімнатної квіткової композиції. Зазвичай вони цвітуть протягом шести тижнів, після чого їх квіти відмирають. Зелене листя залишиться позаду, і його слід обрізати лише тоді, коли воно почне в’янути та стане жовтим. З цього листя цибулина бере енергію, щоб підготуватися до періоду спокою до повторного зростання наступного року. Якщо цибулину не турбувати, вона повинна продовжувати цвісти рік за роком.

Нарцис Джетфайр - Цибулини нарциса

Садити цибулину нарциса слід восени, краще у вересні, але поки земля не промерзла, можна садити й в грудні. Виберіть сухий день, щоб почати висаджувати цибулини, і підготуйте землю, перекопавши землю, щоб створити гарну обробку. Якщо ви не впевнені, як це зробити, або вам не зрозумілі переваги, прочитайте нашу статтю з порадами про важливість копання.

Добриво допоможе нарцисам сильніше вкоренитися та вирости, що посилить ріст коренів і допоможе рослині забезпечити живлення протягом зими.

Цибулини нарцисів тепер мають бути легкодоступними, і вони є економічно ефективним способом додати трохи весняного кольору вашому саду та горщикам для контейнерів. Вибирайте тверді, пухкі цибулини, уникаючи будь-яких з ознаками цвілі. 

Сама посадка нарцисів — це швидкий процес, переконайтеся, що ви розміщуєте їх корінням вниз і в ґрунт, у три рази більший за глибину цибулини. Замініть ґрунт і обережно злегка ущільніть його вручну або скористайтеся тильною стороною граблів. Якщо можливо, уникайте стояти на щойно посадженому ґрунті, щоб випадково не пошкодити цибулини.

Для отримання додаткової інформації про посадку цибулин:

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...