Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / Добриво для газонів

Добриво для газонів

Витривалі та якісні спортивні майданчики і декоративні галявини зі спеціалізованими добривами для газону.

Літнє добриво для газону

Осіннє для газону

Весняне добриво для газону

Зимове добриво для газону

Як вибрати добрива для газону

Газон творить гармонію: виділяє красу квітів на клумбах і акуратність садових доріжок, надаючи ділянці доглянутий, аристократичний вид. Він об'єднує собою всі елементи в єдину композицію і створює покращений мікроклімат, благотворно впливаючи на емоційний і фізичне здоров'я. Переваг у зеленого килима дуже багато, і якщо за ним правильно доглядати: поливаючи, вчасно скошувавши і вносячи добрива для газонної трави, то він буде радувати довгі роки, а вам не доведеться шкодувати про витрачені силах і засобах.

Навіщо потрібна підгодівля газонів?

Регулярне скошування і поливи змушують страждати траву від нестачі поживних речовин, тому вносити добриво для газону рекомендується цілий рік. Без належного рівня підживлення в коренях і листках злаків виснажується запас мінеральних речовин. Газон втрачає свою зовнішню привабливість: рослини виглядають виснаженими, можуть захворіти і загинути.

 

Добрива для газонних трав потрібно вносити перед початком сезону, протягом літнього періоду і при підготовці до зими.

Чим удобрювати газон

Вибирати газонні добрива слід згідно сезону.

 

  1. Навесні газон слід удобрювати нітратних азотом - він забезпечує активну проростання трави навесні і допомагає зберігати її соковитий відтінок в літню пору.
  2. Влітку необхідна комплексна підгодівля, до складу якої входять: калій, фосфор, азот, залізо, марганець, цинк, мідь і інші мікро- і макроелементи.
  3. Восени йде підготовка газону до холодних температур, тому краще використовувати фосфор і калій.

 

Нітратний азот - запускає активне зростання трави навесні і покращує її колір, надаючи насичений смарагдовий відтінок. Азот вносять з розрахунку 15-20 грам на квадратний метр посіву, після кожного другого скошування газону.

 

Калій - зміцнює коріння, підвищуючи стійкість до різних захворювань і несприятливих умов навколишнього середовища. Калійну сіль вносять з розрахунку 15-20 грам / квадратний метр - двічі за літній період.

 

Фосфор - активізує ріст коренів і накопичення в них поживних речовин, що допомагає траві добре перенести зиму. Фосфор вносять по 15-20 грам / квадратний метр - один раз за весь літній період.

 

Залізовмісні добрива стимулюють ріст, роблячи траву насиченою і живий.

 

Відмінним варіантом для підгодівлі газону буде використання комплексних мінеральних добрив «Чистый лист», в складі яких збалансований вміст усіх необхідних корисних речовин.

Як правильно вносити добрива

Щоб правильно внести мінеральні добрива, слід дотримуватися основних правил:

 

 

Щоб виконати все правильно, необхідно дотримуватися рекомендацій, зазначених на упаковці. Так, для комплексного добрива «Чистый лист» передбачено внесення в сухому і рідкому вигляді.

 

При сухому способі внесення необхідно змішати добриво (5 мірних ложок) з 1-2 кг піску або грунту і розподілити по площі 2-3 квадратних метра. Таку процедуру слід проводити щомісяця протягом весняно-літнього періоду. Для внесення комплексного добрива необхідно розчинити 1-2 мірних ложки складу в 5-9 літрах і поливати газон від 2 до 4 разів на місяць, в залежності від його стану.

 

Придбати добрива для газонних трав можна в компанії «Квітофор», що пропонує товари оптовими партіями. Крім того, тут можна замовити добриво для городу, призначене для всіх видів овочевих культур.