Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля

Kvitofor

Провідна торгово-виробнича компанія України, яка постійно вдосконалюється, щоб робити найкращу продукцію для Вас.

Ми маємо п’ятнадцятирічний досвід виробництва комплексних мінеральних та органо-мінеральних добрив для кімнатних рослин, саду та городу таких торгових марок «Чистий лист», «Волшебная смесь», «Стимул-NPK, «Kvitofor».

До каталогу

Нашi переваги

Досвід

15-річний досвід виробництва комплексних мінеральних та органо-мінеральних добрив, що дають найкращій результат!

Сировина

Використовуємо тільки якісну сировину. Маємо всі сертифікати якості як на виготовлену продукцію так і на сировину.

Колектив

Ми маємо професійний колектив фахівців. Над розробкою та виробництвом добрив працюють тільки справжні знавці своєї справи.

Гарантуємо
100% результат

Добрива «Kvitofor» виробляються на сучасному обладнанні. Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва. При створенні добрив наші фахівці врахували індивідуальні особливості та потреби кожної кімнатної та садової рослини.

Наші партнери

Географія продажу

Ми маємо представництва в кожнiй областi, тому добрива «Kvitofor» продаються в усіх містах України. Контактні данні наших представництв можна дізнатись у розділі «Купити продукцію»

До каталогу