1. Шляхом проставлення відмітки на сторінці реєстрації або при оформленні замовлення на інтернет-сайті https://kvitofor.ua в пункті «Я згодний(-а) на збір та обробку моїх персональних даних» Користувач – фізична особа, суб’єкт персональних даних, надає ТОВ «Kvitofor» свою безумовну згоду на збір і обробку персональних даних.

2. Я, як Користувач інтернет-сайту https://kvitofor.ua, надаю свою згоду ТОВ «Kvitofor» на обробку, використання та зберігання моїх персональних даних у картотеках та/або за допомогою бази персональних даних, власником якої є ТОВ «Kvitofor» (далі – Власник) і яка знаходиться за адресою: Харківська обл., Дергачівський район, м. Дергачі, вул. Золочівський шлях, буд 7.

3. Шляхом проставляння відмітки на сторінці реєстрації або при оформленні замовлення на інтернет-сайті https://kvitofor.ua в пункті «Я згодний(-а) на збір та обробку моїх персональних даних», підтверджую, що повідомлений(-а) і згодний(-а) з наступним:

4. Користувач має всі права щодо захисту його персональних даних, передбачених чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних», а саме:

5. Власник приймає всі передбачені законодавством заходи для захисту персональних даних Користувача, зокрема, обробка даних здійснюється на обладнанні, яке знаходиться в охоронюваних приміщеннях з обмеженим доступом.

6. Шляхом проставляння позначки на сторінці реєстрації або при оформленні замовлення на інтернет-сайті ТОВ «Kvitofor» в нункті «Я згодний(-а) на збір та обробку моїх персональних даних», я також підтверджую, що повідомлений (-а) про включення інформації про мене до бази персональних даних з вищезазначеною метою, про мої права, які визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також про осіб, яким мої дані передаються для виконання вищезазначеної мети.

7. Сайт https://kvitofor.ua може містити посилання на сайти, які не відносяться до ТОВ «Kvitofor». Такі гіперпосилання наведені виключно для інформаційних цілей. При використанні таких веб-сайтів ми рекомендуємо Вам уважно прочитати їх політику конфіденційності.

8. Зазначена угода надана з урахуванням вимог ст.7, ст.8 і ст.11 Закону України «Про захист персональних даних» та діє без обмеження території дії.

9. Я цим підтверджую, що отримав повідомлення про Власника персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, а також відомості про мої права, визначених законом України «Про захист персональних даних» для виконання зазначеної мети і можливості передачі моїх персональних даних третім особам на розсуд Власника і /або розпорядника бази даних.

10. Зміст моїх прав як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені повідомлено і зрозуміло.

11. Зазначена угода діє безстроково до дати її відкликання мною шляхом направлення на адресу ТОВ «Kvitofor» письмового повідомлення про вказане відкликання в довільній формі, якщо інше не встановлено чинним законодавством України.

12. ТОВ «Kvitofor» залишає за собою право в будь-який час внести зміни до даного положення. Після внесення змін, такі зміни вступлять в силу відразу ж після розміщення їх на офіційному сайті ТОВ «Kvitofor».