Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / Добриво для клумб та саду

Добриво для клумб та саду

Рясне цвітіння та безліч ягід і фруктів з підживою для саду.

Добриво для хвойників

Добриво для в'юнких рослин

Добриво для винограду

Добриво для сурфіній, петуній та пеларгоній

Добриво для клумб та рокаріїв

Добриво для троянд

Добриво для хризантем

Укорінювач

Осіннє добриво для хвойників

Осіннє добриво універсальне

Добриво для декоративних кущів

Добриво універсальне для саду

Добриво для гортензій

Добриво для сада

Внесення добрив для саду, як органічних, так і мінеральних, має лише одну мету - повноцінний ріст і розвиток усіх садових культур, і як наслідок підвищення врожаю плодів, ягід, овочів, а також здорове і тривале цвітіння всіх квіткових культур. Добрива від «Kvitofor» допоможуть підвищити Ваш врожай, шляхом збільшення маси плодів та ягід, покращення смакових якостей, зменшення кількості зіпсованих плодів.

Квіти на клумбах і газонах, а також садово-ягідні культури потребують ретельної турботи. Вони вимагають дбайливого догляду і необхідного удобрення. Саме тому підгодівля для квітів на клумбі і саду вкрай важлива, особливо, якщо ви хочете, щоб ваш квітник був пишним і красивим, а плодові дерева і кущі давали щедрий урожай.

Що слід знати про правильне удобрення квітника й саду?

Доглядаючи за садовими культурами і клумбою, слід дотримуватися деяких правил.

Перш за все добрива для підживлення саду і квітника повинні вноситися регулярно і своєчасно, при цьому можна використовувати як добрива органічного типу, так і мінеральні, що містять калій, фосфор і азот.

Оптимальним варіантом є добрива вітчизняного виробника Kvitofor — їх відрізняє збалансованість складу, наявність макро- і мікроелементів, які сприяють зростанню рослин, а також зміст вітамінного комплексу, що підвищує стійкість квіткових, фруктових та ягідних рослин до різних захворювань і несприятливих погодних умов.

Переваги добрив для саду та клумби від Kvitofor

Якщо ви вирішите підгодівлю для саду або добрива для клумб купити на нашому сайті, то переконаєтесь в ряді плюсів таких препаратів:

Наш сайт виробника добрив для саду також пропонує вам якісне добриво для газону, що оточує вашу клумбу, і добриво для городу, купити, яке ви зможете за привабливою вартістю.

Знаходьте добрива для плодових культур і квітів у нас!

Купити добрива для саду або клумби у нас — вигідно і надійно.

Ми гарантуємо ефективність товару — наша продукція розробляється з урахуванням останніх досягнень агрохімічних досліджень і відповідає найвищим світовим стандартам.

Зробити замовлення у нас можна в режимі онлайн, у тому числі через смартфони, по скайпу, електронній пошті або просто зателефонувавши по телефону. Звертайтеся — використовуйте кращі добрива!