Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / Чистий лист

Чистий лист

Мінеральні добрива у своєму складі містять велику кількість поживних речовин, тому їх застосування – це єдиний ефективний спосіб запобігти виснаженню ґрунтів. Добриво «Чистий лист» спеціально розроблено для ведення інтенсивного землеробства та отримання високих врожаїв у овочівництві та квітникарстві.

Мінеральні добрива

Наші добрива в повній мірі забезпечать рослину всім необхідним для повноцінного росту. Воно виробляеться з урахуванням індивідуальних особливостей кожної кімнатної та садової рослини.

Добрива «Чистий лист» — це комплексний концентрат на основі мікро- і макроелементів, що сприяє збагаченню ґрунту, повноцінному живленню рослин, а також оберігає від інфекцій і стресів.

У продажу є універсальні і спеціалізовані склади для 22 видів культур. Комплексне добриво «Чистий лист», відоме також серед споживачів як «Чистий аркуш», призначене для:

Застосовується при краплинному зрошенні, дощуванні, гідропоніці в інших системах поливу. Також у продажу є добрива для кімнатних рослин і хвойників. На сторінках нашого сайту можна знайти опис для кожного виду й докладну інструкцію по застосуванню.

У складі: залізо, марганець, бор, цинк, мідь та інші корисні речовини для повноцінного збагачення ґрунту. Також концентрат містить вітаміни і фітогормони для поліпшення росту, бутонізації, цвітіння і продовження життєстійкості зрізаних квітів.

Добрива «Чистий лист» для кімнатних рослин призначені для:

Дозування: при сухому внесенні добриво для квітів «Чистий лист» змішується з ґрунтом з розрахунку 1 мірна ложка на 5 л. При поливі використовується таж концентрація, але вже з водою. Для обприскування достатньо половини мірної ложки на 10 літрів.

Біодобавка сумісна з пестицидами та іншими видами обробки рослин. Усі компоненти складу легко розчиняються у воді. Економічне використання в рекомендованих дозах дозволяє обробляти ґрунт протягом усього вегетаційного періоду.

Також у продажу є органічне добриво "Стимул" в рідкому вигляді. Біоконцентрати призначені для підживлення рослин і ґрунту. Серед різновидів рідких добрив є універсальне, для дачі, а також для декоративно-квітучих рослин.

Концентрована добавка «Стимул» включає збалансований вміст мікро- та макроелементів в легкозасвоюваній формі для ґрунту і розсади. Дія добрива:

Під час роботи рекомендується дотримуватися запобіжних заходів. Обробку слід проводити в рукавичках, якщо розчин потрапив на шкіру, відразу ж промити водою уражену ділянку. Також для суміші рекомендується використовувати відстояну воду.

Замовити і купити «Чистий лист» добриво можна на сайті виробника «Квітофор» із доставкою по всіх містах України.