Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / Чарівна суміш

Чарівна суміш

Смак, колір та аромат вирощених в ґрунті рослин, є еталоном якості рослинної продукції. Саме для отримання таких продуктів розроблено добриво «Чарівна суміш». Воно виробляється на основі компонентів природного походження, яке в повній мірі забезпечить рослину потрібними елементами для швидкого і якісного врожаю.

Органічні добрива

"Чарівна суміш" містить макро- і мікроелементи, легкозасвоювані органічні сполуки; стимулює активне ґрунтоутворення, відновлює родючість ґрунту, сприяє розвитку потужної кореневої системи і листової поверхні крони, покращує проростання насіння, збільшує врожайність.

Біодобриво для рослин універсального призначення «Чарівна суміш» від українського виробника «Квітофор» створено з ферментованого посліду птахів. Також рідкі органічні добрива мають у своєму складі:

Добриво відновлює родючість грунту, розвиває кореневу систему, листову поверхню крони, сприяє прискоренню схожості насіння і підвищенню врожайності. Застосовуються органічні добрива для рослин під час:

Дозування і час застосування: навесні і влітку здійснюється полив кореневої системи складом із розрахунку 1 ковпачок на 2 літри води щотижня. Також восени і взимку таж концентрація двічі на місяць. Замочування насіння проводиться в розчині 1 ковпачок на 1 літр води протягом доби.

Однієї пляшки в 500 мл вистачає на 120 літрів. Доступна вартість органічних добрив дозволяє доглядати за рослинами цілий рік без великих витрат. Крім рідкого концентрату, в продажу є універсальне кристалічне добриво «Чистий лист», а також різні добавки для плодово-ягідних і овочевих культур.

Різні садові добрива купити можна на нашому сайті за доступною ціною з доставкою по Україні. Крім того, на сторінках сайту є можливість ознайомитися з характеристиками біодобавок і дозуванням для кожної рослини.

Універсальні органічні добрива в Україні мають безліч переваг:

Сьогодні купити органічні добрива можна легко й недорого, не виходячи з дому. Офіційний сайт українського виробника добрив «Квітофор» представляє зручний каталог рідких і крісталізізованих добавок для збагачення грунту корисними речовинами. Збалансований склад і практичність застосування полегшують роботу з будь-якими видами рослин.

Рекомендується використовувати для розчину відфільтровану відстояну воду, що не містить хлор. Обробляти грунт і рослини слід у рукавичках і не допускати попадання концентрату на шкіру.

Замовити і купити добриво "Чистий лист" можна по всій території України.