Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / Добриво для кімнатних рослин

Добриво для кімнатних рослин

Здоров’я, красива зелень та регулярне цвітіння разом з нами.

Добриво для декоративно-листяних рослин

Добриво для сурфіній, петуній та пеларгоній

Добриво для троянд

Добриво для хризантем

Добриво для кактусів і сукулентів

Добриво для фіалок

Добриво для орхідей

Добриво для квітучих рослин

Добриво універсальне для кімнатних рослин

Добриво для цибулинних рослин

Добриво для пальм

Укорінювач

Добриво для рослин, що зростають на кислих ґрунтах

Добриво для бромелієвих рослин

Від хвороб

Від шкідників

Наблискувач для листя

Добриво для плодово-декоративних та цитрусових рослин

Добриво для гортензій

Добрива для дому

Квіти з давніх часів супроводжують і прикрашають життя та побут людини. Доглядаючи за кімнатними квітами, ми відпочиваємо, отримуємо задоволення і насолоду. Буквально на наших очах із квіткового насіння з'являється спочатку паросток, а потім він перетворюється в дорослу, сильну, гарну рослину. Вивчивши особливості кожної кімнатної рослини ми створили добриво «Kvitofor» які ідеально піддійте вашому улюбленцю.

Добриво для кімнатних рослин - препарати, до складу яких входять мінерали і органічні речовини, що сприяють збагаченню грунту і розвитку квітів при використанні. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент добрив для різних видів культур, універсальні позиції, стимулятор росту для рослин, добриво стимул npk й інших популярних виробників.

Комплексний догляд за домашніми рослинами

Активне зростання, розвиток і тривалість життя кімнатних рослин є результатом правильного догляду. При забезпеченні оптимальних умов для культур, квіти радують частим цвітінням, соковитою зеленню і яскравими фарбами.

В першу чергу варто звернути увагу на розташування квітки і її вигляд. Частина рослин воліють перебувати в тіні, а інші люблять добре освітлені місця. Наприклад, відома рослина заміокулькас взагалі може існувати в приміщенні без вікон. Культури, які схильні до цвітіння, розкривають свою принадність при достатньому освітленні. Зазвичай це підвіконня, або спеціальна підставка біля нього.

Важливо правильно здійснювати полив. Не слід заливати грунт або недостатньо зрошувати. Також дуже важливо удобрювати землю. Головна відмінність кімнатних квітів - необхідність в підгодівлі. Це викликано обмеженням вазоном кореневої системи культури. Органо мінеральні добрива, купити які можна на нашому сайті, забезпечать приплив поживних речовин, необхідних для нормального росту і розвитку.

Коли необхідно удобрювати грунт

Використовувати натуральні добрива для кімнатних рослин слід в разі нестачі мінеральних компонентів в грунті. Цьому буде сприяти:

При появі таких ознак потрібне негайне підживлення землі, інакше рослина може загинути.

Різновиди добрив

Вивчаючи асортимент добрив для домашніх квітів, важливо не розгубитися і правильно зорієнтуватися. Насправді, все дуже легко. Виробники продукції вказують на етикетці види рослин, для яких призначений препарат.

Краще підбирати відповідне добриво для кімнатних квітів, а також грунт. Це викликано різноманітністю складу, який підібраний виключно для конкретних видів рослин. Компоненти різних підгодівель містять мінеральні речовини в певній пропорції, яка потрібна рослині.

Добрива для кімнатних рослин бувають трьох видів.

  1. Органічні.
  2. Мінеральні.
  3. Органо-мінеральні.

Кожен вид слід чергувати при використанні. Підживлення для кімнатних квітів органічного типу насичують землю поживними речовинами, забезпечують пористість і проникнення повітря. Добрива мінерального типу відновлюють баланс макро- і мікроелементів в грунті. Перед застосуванням препарату, слід гарненько полити культуру, щоб не нашкодити кореневій системі, яка при сухому грунті може піддатися обпеченю.