Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити гриби

Як виростити гриби

Чому варто вирощувати гриби самостійно

Гриб

Гриби практично не жирні та не містять калорій, а також наповнені вітамінами та мінералами, щоб ви відчували себе у відмінній формі. Вони також є дуже багатим джерелом білка, тому ідеально підходять для веганів і вегетаріанців.

Незважаючи на те, що гриби ростуть у дикій природі, набагато безпечніше вирощувати їх самостійно, ніж ризикувати пошуком їжі. Ви точно знатимете, які сорти їсте, і зможете насолоджуватися процесом плодоношення. 

Кращі види грибів для вирощування в домашніх умовах

Як виростити гриби на колодах

Гриби шиітаке ростуть на журналі

Один з найпростіших способів вирощування грибів — на колодах. Дерев’яні дюбелі, просочені міцелієм грибів (грибна ікра), вставляються в колоди з листяних порід, де вони дають урожай фруктів кілька разів на рік протягом приблизно п’яти років. 

Хоча дюбелі доступні цілий рік, колоди, необхідні для вирощування грибів, слід зрізати зі здорових дерев у період спокою (між листопадом восени та ранньою весною). Зберігайте дюбелі в холодильнику або прохолодному, темному, добре провітрюваному місці до готовності до використання та садіть їх у колоду не довше ніж через 6 тижнів після того, як її зрізали, щоб запобігти зараженню небажаними грибками.

Для вирощування грибів найкраще використовувати колоди листяних порід — дуба, бука, берези, ліщини, верби та ін. Не рекомендуються платан, яблуня і ясен. Щоб підтримувати 10-15 дюбелів, колода повинна мати діаметр приблизно 10-15 см і довжину 50 см. Перед використанням тримайте колоди в тіні від прямих сонячних променів і сильного вітру, щоб вони не висохли. Якщо у вас немає придатних колод для вирощування грибів, ви можете запитати у місцевих лісохірургів, департаментів міських парків або лісових менеджерів, чи є у них щось придатне.

Кожен вид відрізняється і буде плодоносити лише за відповідних умов середовища. З точок щеплення на колоді з’являться маленькі білі вузлики, які протягом тижня переростуть у гриби. Протягом цього часу підтримуйте вологість і вологість і не пересувайте колоду. Щоб зібрати гриби, візьміть їх за ніжку та відкрутіть від колоди. Поліно продовжуватиме плодоносити до 4 тижнів. Через кілька місяців міцелій відновиться і дасть новий урожай.

Як виростити гриби

Гриб

Ви можете вирощувати гриби всередині, використовуючи зерновий ікру та компостований гній. Використовуючи той самий традиційний метод, ваші гриби можна вирощувати на відкритому повітрі, хоча ви залежите від погоди, коли самі не можете контролювати умови. 

Щоб вирощувати гриби на відкритому повітрі, посійте гриби на запущених ділянках газону або навколо компостної купи з весни до серпня. Грунт, багатий органікою, дасть найкращі результати.

Щоб вирощувати гриби вдома, вам знадобиться глибокий піддон або ящик і рівномірна температура близько 16C. Вона не повинна опускатися нижче 10C і підніматися вище 20C. 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...