Квіти, які можна їсти
Істинного «гурмана», завжди видають бризки різнокольорових пелюсток квітів в салаті, крихітний букетик братків на святковому торті або смажений бутон лілейнику. Їстівні квіти - це кумедний і простий спосіб додати кольору і аромату всіляким стравам, особливо якщо їх можна зібрати прямо у власному саду.
Більшість їстівних квітів краще їсти в сирому вигляді - просто зірвіть і промийте водою. Квіти будуть виглядати краще за все відразу після відкриття, а не після того, як цвіли протягом декількох днів.
Про їстівні квіти важливо пам'ятати тільки дві важливі речі: по-перше, не всі квіти їстівні. Насправді деякі квіти можуть бути отруйними. Так що дотримуйтеся списку квітів, наведеного нижче, або проведіть досить досліджень, щоб забезпечити свою безпеку. Друге застереження - уникати квітів, які могли бути оброблені інсектицидом, фунгіцидом або гербіцидом. Оскільки більшість їстівних квітів - за винятком троянд - легко вирощувати, це рідко є проблемою. А якщо хочете більше квітів у іжу - не забувайте про добрива для садових квітів!
Список квітів, які добре виглядають і мають приємний смак
Цибулеві. Шніт-цибуля, цибуля-порей і часник дуже смачні в зелених салатах, салатах і соусах з картоплею. Відокремте центральне стебло від квіткового грона, звільніть окремі суцвіття, готово!
Настурції. Квіти мають гострий смак, як жовтий крес. Всі кольори та різновиди смачні в салатах або гарнірах. Листя теж можна їсти.
Чорнобривці. Використовуйте крихітні квітки сортів Lemon Gem і Tangerine Gem. Їх квітки мають цитрусовий смак. Втім, їстівними є всі сорти.
Підніміть напої на новий рівень. Заморозьте їстівні квіти братків в лотку для кубиків льоду і додайте в свій улюблений напій.
Братки. Ці квіти мають присмак грушанки і підходять для тістечок та інших десертів. Їх можна покривати желатином.
Календула. Легка і плодовита їстівна квітка, якиу легко виростити з насіння прямо в саду. Відокремте пелюстки від центру квітки і посипте пелюстками улюблений салат. Кольори варіюються від чисто жовтого до помаранчевого і червоного. Якщо видаляти опалі квіти, рослини будуть цвісти безперервно з початку літа до пізньої осені.
Лофант ганусовий. Якщо вам подобається аніс, то ця їстівна квітка відмінно вам підійде. Відокремте суцвіття і додайте їх в солодкі або солоні страви. Або використовуйте квіти цілком для прикраси сирної тарілки.
Жимолость. Квітки прекрасно підходять для салатів. Не використовуйте ягоди; вони отруйні.
Червона квасоля. Додавайте ці яскраво-червоні квіти в свіжі салати або готуйте з овочами на пару.
Огірочник. У цієї пухнастої рослини квіти небесно-блакитного кольору з легким огірковим присмаком. Додавайте у фруктові салати, зелені салати або заморожуйте в кубиках льоду для холодних напоїв.
Бджолиний бальзам. У цього члену родини м'ятних є квіти м'ятного смаку. Кольори варіюються від яскраво-червоного до пурпурного і рожевого.
Лілейник. Бутони і квіти лілейника на смак трохи нагадують спаржу. Їх можна використовувати як гарнір, а можна нафарширувати або зробити оладки. Також добре підходять для запікання.
М'ята. Як і бджолиний бальзам, всі квіти сімейства м'ятних їстівні і мають приємний смак. Спробуйте додати в чай з льодом мелісу або м'яту.
Квіти гарбуза. Використовуйте їх, як лілейники (див. вище).
Останні публікації
Як виростити малину
Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?
Детальніше...Як виростити фруктові дерева
Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.
Детальніше...Як виростити нарциси
Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.
Детальніше...