Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Знайте все про значення та символіку орхідеї

Знайте все про значення та символіку орхідеї

Природа — це величезний басейн краси, яскравості та різноманітності. Люди можуть знайти одну або дві якості, які можуть існувати в інших істот, але немає двох елементів природи, які виглядають, відчувають або діють однаково. І це краса природи, матері Землі та небесних сил, які спостерігають за нами. Один із таких винаходів природи, настільки високо оцінений людьми, що уряди тримають охорону, щоб запобігти вимиранню орхідей. Це красиві квіти, які асоціюються з сексуальністю, елегантністю, коханням і дружбою. Це все в одній емблемі благодаті, яку потрібно плекати та доглядати вічно. Ці чудові квіти також стануть гарними подарунками для наших особливих людей, які дуже близькі серцю та щодня святкують любов. Значення та символіка орхідеї неминуче чинить опір тому, щоб не дарувати її своїм близьким, мати щось для себе чи мати вдома вазу з орхідеями. 

Значення і символіка орхідеї

 

Види орхідей

Білі орхідеї

Білий завжди був кольором краси і неба. Білий колір сам по собі уособлює безліч почуттів, вчинків і настроїв. Зокрема, квітка орхідеї уособлює невинність і чистоту. І він ніколи не розчаровує свою елегантність і благоговіння. Вони чудові подарунки, коли ти хочеш сказати «ти найчистіша душа», яку я зустрічав, але все, що ти можеш зробити, це пробурмотіти слова.

Білі орхідеї

 

Рожеві орхідеї

Рожевий завжди був кольором для жінок. І, без сумніву, більшість його любить надзвичайно. Тому значення і символіка рожевої орхідеї також схожі. Він уособлює фемінізм і витонченість. І це також пов'язано з радістю. Ну і, звичайно, квіти приносять радість, а рожеві орхідеї ще більше.

Жовті орхідеї

Жовті орхідеї можна уявити як найприємніші з усіх. Вони абсолютно красиві, видовище для хворих очей, і вони символізують нові починання. Загальновідомо, що жовтий - це колір дружби, і ця квітка теж.

Фіолетові орхідеї

Фіолетовий — це прекрасний колір, а фіолетова орхідея — ще прекрасніша квітка. Він представляє королівську владу, яка чомусь здається такою правдою. Це також символ захоплення. А раніше ними ділилися між людьми на знак поваги.

Помаранчеві орхідеї

Красиві помаранчеві орхідеї відомі своєю чудовою деталізацією, а тонка структура робить їх ще більш привабливими. Тому помаранчеві орхідеї символізують гордість, ентузіазм і сміливість.

Помаранчеві орхідеї

 

Орхідея символізує

    • Елегантність. У день, коли ваша дружина одягнеться чудово і буде виглядати як примадонна, не ховайтеся від того, щоб подарувати їй орхідею для елегантності.
Орхідея символізує

    • Вічне кохання. Орхідеї дарують комусь, коли ви хочете, щоб вони знали, що ваше кохання вічне, і ніщо не може цього змінити.
    • Удача та удача. Квіти удачі, орхідеї, як відомо, приносять удачу. Це може стосуватися багатства, здоров’я або зв’язку з партнером.
Щастя і удачі Орхідея
  • Еротика - текстура та структура квітів орхідеї надають їй екзотичного вигляду. Квітка відома своєю сексуальністю, жіночністю і любов'ю.
Еротична орхідея символізує

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...