Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Запилення орхідей фаленопсис

Запилення орхідей фаленопсис

 

 

Якщо у вас є здорова орхідея фаленопсис, яка цвіте рік за роком, ви можете спробувати її запилити. Це досягається, коли пилок прикріплюється до рильця і потрапляє в сім`ядолю для запліднення. Це змусить стручок з насінням сформуватися позаду квітки.

Перш ніж приступити до запилення, важливо підготувати робочу зону. Все повинно бути правильно організовано, чисто і готово. Найкраще вибрати яскраве місце з великою кількістю світла, щоб ви могли бачити, що ви робите. Виберіть робоче місце біля вікна або лампи. Якщо ви хочете використовувати штучне світло, виберіть лампу денного світла з люмінесцентною лампою, яка не виділяє тепло.

Робоча поверхня повинна бути чистою, тому найкраще буде накрити її простирадлом або скатертиною. Виберіть білу або світлу тканину, щоб ви могли легко знайти півлінії в разі, якщо їх упустите.

 

Речі, які вам знадобляться

Ось кілька інструментів, які вам знадобляться для успішного запилення орхідей:

 

Як запилювати орхідеї фаленопсис?

Щоб правильно опилити орхідеї фаленопсис:

 

  1. Виберіть здорову і буйно квітучу орхідею фаленопсис. Це повинна бути рослина, яка якийсь час росла здоровою. Найкраще використовувати ту, що ви недавно пересаджували, так як ви не зможете пересаджувати її, коли стручок з насінням почне розвиватися.

 

  1. Виберіть квітку з яскравими повністю сформованими квітами і восковими пелюстками. Важливо вибрати квітку, яка цвіла кілька днів.

 

  1. Знайдіть головний репродуктивний орган орхідеї - стовпчик. Це невелике трубчасте розширення, розташоване в центрі квітки, між двома найбільшими пелюстками і безпосередньо над губою (частина квітки, що має вусики в формі гачків). Його легко знайти, якщо подивитися на верхівку квітки біля основи верхнього чашолистка. Стовпець містить пилок і рильце.

 

  1. Після того, як ви знайшли стовпець, знайдіть ковпачок пильовика. Він знаходиться в кінці стовпчика. Він має злегка загострену частину, спрямовану до виступу.

 

  1. Використовуйте чисту бамбукову шпажку. Обережно торкніться кінчиком шпажки нижньої сторони кінчика пильовика, щоб видалити пилок (півлінії), розташовані під кришкою пильовика.

 

  1. Обережно перемістіть шпажку вниз до горла орхідеї. Якщо ви зробите це правильно, півлінії і ковпачок пильовика повинні прикріпитися до кінчика шпажки за допомогою липкої рідини.

 

  1. Кінчиком пальця повільно зніміть ковпачок пильовика з полініями. Найпростіше це зробити, нахиливши або струснувши кінчик шпажки. В якості альтернативи ви можете використовувати іншу чисту шпажку і вибити нею кришку пильовика.

 

  1. На цьому етапі вам знадобиться друга рослина і квітка, яку ви хочете опиліти. Обережно візьміть квітку і нахиліть її, якщо необхідно, щоб знайти схожу на печеру область, розташовану на нижній стороні колони (за областю, яку займали півлінії). Це жіноче рильце, і у нього є власна липка поверхня.

 

  1. Обережно направте кінчик шпажки в цю область. Важливо переконатися, що кінчик шпажки стикається з кишенею стигми.

 

  1. Повільно витягніть шпажку. Якщо все зроблено правильно, півлінії повинні бути заправлені в рильце. Вони повинні залишитися там. Якщо це не так і півлінії все ще знаходяться на кінці шпажки, повторюйте маневр до тих пір, поки не досягнете успіху. Важливо зібрати пару поліній з квітки другої рослини і акуратно перенести їх на квітку першої рослини.

 

Це основи. Це дійсно складно зробити, і тому багато виробників орхідей обирають за краще довірити цю роботу професіоналам. Однак з деякою практикою можна навчитися робити все це самостійно і успішно запилювати орхідеї.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...