Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як зробити сад на балконі?

Як зробити сад на балконі?

Будь-який балкон може бути гарним, якщо він правильно оформлений. Рослин для балкона багато - це можуть бути квіти, овочі, ліани, трави і навіть фрукти. Ви можете мати все це на балконі. Все, що потрібно, це трохи планування та творчості. Навіть на невеликій ділянці ми можемо створити гарний міський садок.

 

Планування

На початку варто виміряти балкон та перевірити, скільки місця у нас є, щоб використати його з користю. Знаючи довжину, ширину та висоту балкона, нам буде простіше розставити окремі елементи, такі як горщики для квітів, ящики або садові меблі.

При плануванні саду варто звернути увагу на те, в який бік виходить балкон. Східний та західний балкон підходять для більшості видів. Балкон з північного боку дає менше поле діяльності, але і тут можна з успіхом вирощувати рослини, яким не потрібно багато сонця, наприклад, плющ, самшит, братки, трави.

 

 

Необхідне обладнання

Для створення саду на балконі вам знадобляться:

Квіткові горщики

Насіння та розсада

Добрива

Укорінюючий агент

Маленький шпатель

Скрині

Садовий ґрунт

 

 

Основні правила

Для того, щоб наш сад на балконі був повний квітів, варто дотримуватися кількох порад.

Підвісні контейнери хороші для кучерявих рослин.

Рослини у контейнерах вимагають регулярного внесення добрив.

Сонцелюбні рослини рекомендується висаджувати у контейнерах на підвіконні.

Горщики для вирощування рослин на балконі повинні бути в міру важкими, наприклад, керамічними; контейнери, що закріплені на поручнях, на вікнах з легкого пластику.

 

Металеві або дерев'яні переголи, що прикріплені до стіни, є гарним рішенням. Це відмінна опора для кучерявих рослин або основа вертикального городу.

Композиції для балконних ящиків

Ми маємо багато видів квітів на вибір. Від нас залежить, що ми садимо, а також від умов на балконі. Популярними балконними рослинами є герані, петунії, сурфіни, геліотропи, а також братки, тюльпани та верес. Варто садити квіти так, щоб вони цвіли в різні пори року, завдяки чому наш балкон завжди буде строкатим і повним «шторму» квітів.

Овочі чудово виглядатимуть на балконі. Посів насіння в контейнери - найпростіший спосіб розпочати вирощування. На балконі ми з успіхом можемо вирощувати кріп, руколу, чері, редис, селеру, салат і навіть горох чи квасолю. Щоб додати більше фарб до нашого саду, ми також можемо посадити маленькі перці, баклажани, кабачки.

Багато людей також вирощують трави на своїх підвіконнях. Ми можемо вибирати із незліченних трав. Найбільш популярні базилік, майоран, м'ята, коріандр, шавлія та розмарин.

У деяких садівників також може виникнути спокуса вирощувати фрукти. Карликові плодові дерева, які відрізняються невисоким зростанням та їх легше вирощувати, можна вирощувати на невеликих ділянках. Ми можемо успішно садити яблука та полуницю в горщики.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...