Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як зробити сад, дружній до бджіл

Як зробити сад, дружній до бджіл

Бджоли надають нам неоціненну послугу, запилюючи рослини, які ми вирощуємо. Незалежно від того, великий чи маленький, кожен сад може чимось допомогти їм.

Один із найпростіших способів залучити бджіл у ваш сад – це вирощувати квіти, багаті пилком і нектаром. Багаторічні рослини чудові, але не скидайте з рахунків квітучі однорічники, кущі та дерева. 


Вирощують рослини з нектаром і пилком

Хоча це може здатися очевидним, важливо вирощувати ряд рослин, які забезпечуватимуть безперервний період цвітіння, особливо з березня по вересень. Ви також повинні вирощувати багато одиничний квіток – багато сортів мають додаткові частини, які роблять пилок і нектар недоступними для бджіл та інших запилювачів.

 

Вирощуйте «шерстисті» рослини

Вовняні бджоли — одні з найбільших одиночних бджіл у Великій Британії. Свою назву вони отримали завдяки практиці збирання волосків із листя та стебла рослин, щоб будувати клітини у своїх гніздах.

 

Створення бджолиних готелів

Надання готелів для бджіл – це чудовий спосіб підвищити різноманітність бджіл у вашому саду шляхом залучення поодиноких видів. Поодинокі бджоли відкладають яйця в порожнисті порожнини, залишаючи невеликий запас їжі для їди личинок. Потім личинки вилуплюються, заляльковуються і виходять зі стебла. Завжди розміщуйте готелі для бджіл на яскравому сонці.

Зробіть бджолині гнізда

Джмелі-маточки шукають місця для зимівлі восени й на початку зими, часто в старих норах полівок і землерийок. Потім вони з’являються наприкінці зими та ранньою весною, шукаючи місце для гнізда. Ви можете забезпечити їм затишний безпечний дім для зимової сплячки, створивши горщик або гніздо для джмелів із кількох матеріалів, які легко знайти.

 

Розслабтеся на прополці

Легко забути, що багато рослин, які ми вважаємо бур’янами, справді чудово справляються з підтримкою дикої природи. Газонна конюшина і навіть кульбаби привернуть і забезпечать бджіл пилком і нектаром. Крім того, що ви можете відпочити під час прополки бур’янів, ви можете залишити певні ділянки саду абсолютно спокійними та дозволити природі йти своїм чередом.

 

Допомога втомленим бджолам

Нерідко можна зустріти джмелів, які виглядають втомленими, особливо взимку або в негоду. Щоб повернути їх на ноги, ви можете змішати цукровий розчин, змішавши рівні частини теплої води та цукру. Покладіть біля голови бджоли кришку від пляшки або щось подібне, і вона повинна стирчати хоботком, щоб пити, заряджати енергією і зігріватися. 
 

Рослини, сприятливі для бджіл, на будь-який сезон

  • Літо: лаванда, агастах, парша, живокіст, наперстянка, кардон, ехінопс, золотарник
  • Осінь: седуми, жоржини одноквіткові, вербена бонарська, анемони японські, айстри осінні, актея проста.
  • Зима: проліски, аконіти озимі, плющі, крокуси, жимолость озима, чемериці, магонія, клематис циррозний.
  • Весна: квітуча вишня, крабові яблука (такі як малус звичайний), глід, стеклярус, нарциси, пульмонарія, бережливість, лук, виноградний гіацинт.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...