Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як зробити альпінарій самостійно

Як зробити альпінарій самостійно

Мати сад поруч – це справді благословення, а мати сад на задньому дворі – це просто рай! Ми знаємо, що вирощування саду на задньому дворі – це насправді важка робота, але вона приємна; отже, це варте кожної краплі поту, яку ви виділяєте, щоб це зробити. Існують різні типи садів, але той, який став популярним за останні кілька років, це альпінарій. Ні ні! Ми не говоримо про сад у Чандігарху, але це тип саду, також відомий як Рокарій. Тут ґрунт і каміння розміщені таким чином, що сприяє росту рослин навколо них, надаючи їм дуже природний вигляд. Цей тип ландшафтного дизайну з камінням може надати саду дивовижного вигляду і навіть позбавити вас від усіх ваших турбот, створюючи відчуття гір. Тому, сьогодні ми тут, щоб допомогти вам перетворити ваш сад на рокарій. Отже, ось кілька порад і підказок про те, як зробити альпінарій самостійно; читайте далі!

рок

 

Розташування - це ключ

Ми всі знаємо, що рослинам потрібна певна кількість світла, і це теж певним чином, щоб рости правильно. У випадку з рокерієм це стає ще важливішим, оскільки ви хочете, щоб рослини росли таким чином, щоб вони були єдиними з навколишнім середовищем. Ось чому важливо спланувати свій альпінарій в ідеальному місці. По-перше, врахуйте розмір вашого саду; якщо ви плануєте великий сад, то він повинен бути на відкритому повітрі з великою кількістю прямих сонячних променів і подалі від високих дерев; однак, якщо ви хочете зробити мініатюрний альпінарій, то він повинен бути там, де є багато тіні. Якщо ви живете поблизу горбистої місцевості, то краще спланувати свій сад на південній стороні пагорба, щоб отримати максимум світла.

альпінарій

 

Виберіть ідеальні камені

Як випливає з назви, камені необхідні для цього конкретного саду; тому ви повинні бути дуже обережними з типом каменів, які ви збираєте для свого саду. По-перше, якщо це мініатюрний сад, не вибирайте великі камені, оскільки вони зіпсують зовнішній вигляд вашого місця. Далі, завжди вибирайте каміння, яке є природним для вашого місця проживання, щоб рослини могли швидко адаптуватися до каменів навколо них.

альпінарій

 

Розміщення скель

Розташування каменів впливає на ріст рослин поблизу, тому завжди розміщуйте рослини злегка похило, щоб дощова вода спрямовувалась до коренів рослин поблизу.

альпінарій

 

Вибір рослин

Сад, очевидно, неповний без красивих рослин, тому виберіть найкращі. Ви можете обрати до свого саду, включають кактус, маммілярію та цереру, а також рослини нефриту та алое.

альпінарій

 

Нарешті…

Альпінарій може стати вашим щасливим місцем, і з невеликою нашою допомогою ви можете створити місце своєї мрії, щасливе садівництво!

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...