Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як змусити вашу орхідею знову зацвісти

Як змусити вашу орхідею знову зацвісти

Восени та взимку ваша орхідея перестала цвісти, і вас могла охопити хвиля смутку. Але не хвилюйтеся: ваша орхідея перейшла в стан спокою, і їй може знадобитися трохи додаткової любові, щоб знову зацвісти.

Спокій дає вашій орхідеї Фаленопсис період спокою та дозволяє замінити поживні речовини, які витрачаються під час цвітіння рослини. Поки триває стан спокою, поживні речовини та вода залишаються в листках вашої орхідеї, поки вони знову не знадобляться. Ви можете очікувати, що стан спокою триватиме від 6 до 9 місяців. Оскільки, як і люди, кожна орхідея відрізняється, ваша орхідея цілком може зацвісти сама по собі!

Якщо вашій орхідеї потрібен додаткове підживлення, щоб зацвісти, виконайте ці три прості кроки:

 

1. Внесіть добрива

Почніть удобрювати свою рослину через тиждень або повністю збалансованим добривом, позначеним як «підсилювач цвітіння», або навіть спеціально розробленим для орхідей.  Для орхідей також можна використовувати позакореневе підживлення.

 

2. Збільшити світло

Збільшення рівня освітленості також може сприяти цвітіння, якщо ваша орхідея розташована далі від вікна. Бажано зі східною чи західною експозицією.

 
3. Знайдіть нове місце для своєї рослини

Протягом цього періоду перемістіть орхідею в більш прохолодне місце – місце з температурою 55–65 градусів за Фаренгейтом. Тримайте свою рослину тут, доки не з’явиться новий колос.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...