Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як зібрати насіння з рослин

Як зібрати насіння з рослин

Як збирати насіння

Почніть збирати, як тільки помітите дозрівання насіннєвих головок. Головки насіння зазвичай розкриваються і змінюють колір. Слідкуйте за будь-якими спеціальними рослинами, щоб переконатися, що насіння не загубиться. Завжди вибирайте сухий день для збору. Якщо ви турбуєтеся про те, що насіння не з’явиться, просто зріжте насіннєву головку раніше і дайте їй повністю дозріти в сонячному місці в приміщенні.

Головна порада: уникайте насіння рослин, позначених як гібриди F1, переважно однорічних та овочів. Вони не збудуться і не будуть такими, як материнська рослина.

 

Зберігання насіння до весни

Зібране насіння улюбленців саду можна зберігати для весняного посіву. Видаліть будь-які шматочки насіннєвої оболонки та покладіть насіння в конверт із написом. Потім покладіть конверти в герметичну ємність і зберігайте в холодильнику при температурі приблизно 5 °C, поки не захочете посіяти. Більшість насіння можна зберігати таким чином протягом двох років або довше, особливо якщо ви додасте пакетик силікагелю, щоб усе було сухим.

 

Коли сіяти насіння

Деякі насіння слід висівати відразу: такі рослини, як магнолії та дуби, мають великі м’ясисті насіння, життєздатність яких падає, коли вони втрачають вологу. Деякі витривалі однорічні та багаторічні рослини також можна висівати восени для більших рослин, які починають цвісти на початку наступного року. Прямий посів на відкритому повітрі (у тому місці, де ви хочете, щоб рослини росли) аммі, волошки, чорнуху та чорнобривий мак. Висівають аквілегію, астранцію, календулу, наперстянку, скабіозу в горщики, які зберігають на зиму в холодному місці, і висаджують наступної весни.

Багато городники висівають запашний горошок з кінця цього місяця. При використанні добрив "Чистий лист" укорінювач, отримані рослини будуть більшими та сильнішими з довшим періодом цвітіння наступного року. Ще одна рослина, на яку варто звернути увагу, — дельфініум, високі величні шпилі якого заповнюють багато садових бордюрів. Висіяні зараз, вони виробляють великі міцні рослини, які краще витримують наш дедалі невизначеніше клімат. Посійте в невеликі горщики в приміщенні, потім насадіть горщик і винесіть на вулицю в холодну раму або добре провітрювану холодну теплицю, висаджуючи навесні.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...