Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як збирати моркву

Як збирати моркву

Як збирати моркву?

 1. 1. Полийте перед збором врожаю.

  За день до того, як ви захочете зібрати моркву, добре полийте її або дочекайтеся рясного дощу і збирайте урожай на наступний день. Це звичайно ж не збільшить ваш урожай, але зробить вашу моркву красивою, соковитою і добре зволоженою.

  Однак, судячи з досвіду, моркву складно витягнути з дійсно мулистого ґрунту, і вона буде покрита брудом, і перед зберіганням її доведеться сушити. Для полегшення збору врожаю зробіть грунт вологим, але не болотом.

   

 2. 2. Розпушіть грунт.

  Морква схильна ламатися у важкому, щільному грунті. Тому краще розпушити грунт, перш ніж намагатися витягти її.

  Ви можете використовувати будь-який інструмент, який вам подобається: лопату, вила, розпушувач. Я віддаю перевагу садовим вилам, так як вони менше пошкоджують коріння.

  Вставте садові вила поруч з морквою і потягніть за ручку, щоб підняти грунт і моркву. Переконайтеся, що ви не вставляєте вила занадто близько до моркви, щоб не порізати її. Крім того, якщо морква довга і глибока, не нахиляйте вила занадто сильно, інакше вони можуть порізати кінчики моркви під землею. Ідея полягає в тому, щоб просто розпушити грунт, задля того, щоб морква легко виривалася.

   

 3. 3. Витягніть моркву.

  Як тільки грунт стане пухким, більша частина моркви повинна вийти без проблем. Візьміться за зелень якомога ближче до основи і витягніть моркву.

  Зітріть щіткою весь бруд, що прилип до моркви (на цьому етапі ви будете вдячні за те, що грунт не був занадто мокрим).

   

 4. 4. Зріжте вершки.

  Бадилля скрутіть руками якомога ближче до верхівки моркви. Для тривалого зберігання вам може знадобитися ніж, щоб зрізати всі непіддатливі зелені стебла.

  Якщо залишити бадилля, з моркви буде витягуватися волога, в результаті чого морква стане м'якою, а вся зелень буде гнити при зберіганні. Якщо ви хочете залишити бадилля щоб позв'язувати моркву, зріжте верхню половину зелені, щоб зменшити втрату вологи.

Як зберігати моркву?

Після того, як ви зберете урожай з землі, моркву можна зберігати або консервувати для вживання в їжу на зиму.

Морква найкраще зберігається при температурі від 0,5 до 4,5 ° C і вологості від 90 до 95%. Її також можна заморожувати, консервувати, маринувати або висушити.

Зберігання моркви поруч з яблуками або іншими фруктами, що виробляють етилен, може привести до того, що морква буде виробляти більше терпеноїдів і стане гіркою.

Короткочасне зберігання

Якщо вам потрібно зберігати моркву протягом декількох місяців, підготуйте її, струсіть з неї надлишки бруду (але не мийте) і помістіть її в пакет із застібкою-блискавкою або герметичний контейнер в холодильник. Так морква зберігається дуже добре, адже в такому випадку підтримується правильна вологість.

Довгострокове зберігання

Морква з товстою серцевиною найкраще підходить для тривалого зберігання. Молода морква або морква без серцевини не може зберігатися так довго і так добре.

Ще один чудовий спосіб зберегти моркву, - помістити її в пісок, в такому випадку вона буде зберігатися в ідеальних умовах. Знову ж, почніть з видалення бруду, але не мийте морква перед зберіганням. Знайдіть або спорудіть дерев'яний ящик і насипте на дно шар піску. Зверху викладіть один шар моркви, потім додайте ще 2-3 см піску. Повторюйте, поки ваш ящик не заповниться.

Ви можете додати трохи води на пісок, щоб зпідтримувати вологість, і поставити коробку в прохолодне місце в підвалі або погребі. Таку моркву слід зберігати до 6 місяців.

Морква, що зимує

Якщо ви живете в м'якому зимовому кліматі і можете захистити грунт від замерзання, моркву можна зберігати на відкритому повітрі в землі всю зиму.

Заморожування моркви

Наступний, відмінний спосіб зберігання моркви - заморожування. Вимийте і наріжте моркву будь-яким способом, який вам подобається. Бланшируйте її 3 хвилини. Заморозьте на деку, потім упакуйте в пакет або помістіть в герметичний контейнер.

Насолоджуйтесь врожаєм

Збирати моркву дуже просто. Проте я сподіваюся, що ця стаття дала вам кілька нових ідей про те, як краще збирати та  зберігати моркву, щоб ви могли насолоджуватися дарами свого саду цілий рік. А ще - не забувайте про добрива для городу, щоб ваша морква росла ще більша!

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...