Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як зберігати яблука

Як зберігати яблука

Яблука є одними з найпопулярніших плодів для вирощування та продуктивних дерев, які винагороджують нашу турботу та увагу рясними врожаями з кінця літа до осені.

Ви можете отримати максимум від урожаю, дбайливо зберігаючи яблука. Є кілька способів зробити це, залежно від сорту, від зберігання їх свіжими в холодильнику протягом кількох тижнів до тривалого зберігання в яблучних ящиках.

Якщо вам потрібна допомога у виборі сорту яблук для вирощування або ви хочете знати, чи яблука, які ви маєте, добре зберігатимуться, перегляньте наш путівник щодо найкращих сортів яблук для вирощування.

Щоб допомогти зі збором урожаю яблук, ми підібрали наші улюблені інструменти для збирання яблук, і якщо ви бажаєте вичавити сік або м’якоть зі свого врожаю, перегляньте наш огляд найкращих пресів для яблук.

Зберігайте лише тверді, чисті яблука, оскільки пошкоджені плоди можуть запліснявіти та заразити решту вашого врожаю. Регулярно перевіряйте яблука, які зберігаєте, і негайно видаляйте всі пошкоджені.


 

Крок 1

Помістіть кілька яблук у прозорий пакет для заморозки – або навіть краще, у паперові пакети – і зберігайте в холодильнику до тижня. По можливості використовуйте вже використані пакети.

 

Зберігання яблук в пакетах для заморожування
 

Крок 2

Щоб зберегти яблука взимку, загорніть кожне в один аркуш газети та покладіть в один шар на піддон. Як дешеву альтернативу стійкам для яблук використовуйте старий лоток для файлів, додаючи більше шарів, коли вам це потрібно.

 

Зберігання яблук у газеті
 

Крок 3

Якщо у вас є простір і велика яблуня, ви можете інвестувати в стелаж для яблук. Стійки для яблук можуть зберігати велику кількість фруктів і забезпечують циркуляцію повітря між шарами, тому вам не потрібно загортати кожен фрукт окремо.

 

Зберігання яблук у стелажі для яблук

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...