Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як зберегти зрізані квіти свіжими?

Як зберегти зрізані квіти свіжими?

Ви любите свіжі квіткові композиції, але вже через кілька днів у вас виходить смердючий, зів'ялий безлад?

Зрізані квіти неможливо реанімувати, вони потребують щоденного догляду, тому я зібрала кілька порад, які допоможуть вам насолоджуватися зрезаннимі квітами довго.

Наступного разу, коли ви отримаєте гарний букет або композицію, постарайтеся ретельно скористатися наступними порадами.

При дбайливому догляді вази виблискують, квіти пахнуть солодко і залишаються свіжими як в перший день протягом добрих п'яти днів. І, що найкраще, тільки ви знаєте, яких змін вони зазнали, щоб залишатися такими!

Ось наші поради:

 

  1. Гідратація

Хоча це здається очевидним, мені соромно визнати, що у мене через нехтування висохло кілька ваз. Якщо у вас просто немає часу на весь режим, принаймі, наповніть водою свої вази перед тим, як відправитися на день.

І пам'ятайте про дві речі, коли ви купуєте свіжі букети додому:

Піднімайте їх вже після того, як розрахуєтеся, щоб звести до мінімуму час їх відсутності у воді. Струсіть їх і відмовтеся від тих, у яких опадають пелюстки.

Візьміть з собою в машину секатор і відро з приблизно 10 см води на дні. Тримайте стебла квітів під водою і відріжте від кожного по 1,5 см під кутом 45 °. Викиньте обрізи, помістіть квіти у відро і принесіть додому.

  1. Чисті стебла - чиста вода.

Незалежно від того, який у вас розмір, колір або тип квіткової композиції, необхідно тримати в чистоті рідину, в якій вона буде жити.

Стебла з видаленим нижнім листям не забруднюють воду.

Хороші флористи обрізають нижні листки стебел, щоб вони не опинилися під поверхнею води, де вони будуть розкладатися, бруднити воду і створювати неприємний запах. Обов'язково зробіть те ж саме, якщо ви наповнюєте вазу букетом з ринку або листям зі свого саду.

  1. Пам'ятайте про температуру

Здебільшого зрізана квіткова композиція найкраще буде стояти в найпрохолоднішому місці вашого будинку. Тому тримайте свої квіти подалі від прямих сонячних променів і джерел тепла.

 

Чи знаєте ви, що деякі рослини фототропні?

Це означає, що вони повертають голову, щоб слідувати за сонцем.

Тюльпани - чудовий тому приклад. І що ще більш дивно, тюльпани продовжують рости після того, як були зрізані. Вони крутяться й розтягуються своїми власними силами!

Щоб протидіяти їх пристрасті до подорожей, кожен день змінюйте контейнер.

 

Винятком із загального правила утримання зрізаних квітів в прохолоді, є квіти що ще не розпустилися.

Коли я купую троянди або лілії з щільними бутонами, я розміщую їх в тепле місце, поки вони не розкриються, а потім перекладаю в прохолодне. Якщо композиція змішана, я ставлю її в вазу в теплому місці, поки квіти не почнуть відкриватися, а потім повертаю їх у вихідну ємність.

Наступні пункти 4 і 5 йдуть разом. Обрізка і зміна води мають вирішальне значення для гідратації і придушення росту бактерій, що прискорюють гниття.

  1. Щоденна обрізка

Зрізане листя добре тримається, коли стебла підрізають кожен день.

Для композицій у вазі просто витягніть весь букет і потримайте кінці стебел під струменем води з-під крана. Використовуючи гострий секатор, відріжте 1,5 см від нижньої частини кожного стебла. Робіть зріз під кутом 45 °, щоб збільшити площу поглинання води.

Хитромудрі конструкції в капелюшних коробках або кошиках краще не чіпати. Ви можете злегка їх освіжити, акуратно дістаючи окремі стебла, обрізаючи, як зазначено вище, і обережно вставляючи кожен стебло назад в оазис.

  1. Повністю міняйте воду щодня

Вази слід обполіскувати м'яким миючим засобом і водою, намагаючись стерти будь-які залишки, в яких можуть ховатися бактерії.

Якщо у вас є пакет з добривом для квітів, вилийте його в вазу і додайте води з-під крана, щоб воно розчинилося. Поверніть обрізаний букет в чисту вазу. Додайте води на висоту до першого листя.

Якщо ви маєте справу з ємністю з флористичної піною, обережно нахиліть її, щоб злити стару воду. Якщо внутрішня частина доступна, протріть її вологим паперовим рушником. Розчиніть пакет з добривом для квітів у водопровідній воді, і додайте його в ємність за допомогою лійки, поки флористична піна повністю не просочиться.

  1. Видалення зів'ялих квітів і матеріалу що розкладається.

Різні сорти зрізаного листя старіють з різною швидкістю. Слідкуйте за ознаками погіршення якості і усувайте їх під час щоденної стрижки і зміни води.

Прибирайте мертві суцвіття з обпадаючими пелюстками і зрізайте жовте або зів\яле листя. Обережно відщіпніть м'які зовнішні пелюстки троянд, щоб оголити більш щільні внутрішні.

Якщо більшу частину букету настав час викидати, ви можете дістати з вази здорові залишки і перекласти їх в меншу вазу.

У контейнерах з флористичної піною видалення стебел цілком може привести до утворення великих зазорів. Замініть їх новими матеріалами, наприклад вічнозеленими рослини з вашого двору. Перед вставкою зріжте їх стебла під кутом 45 ° під струменем води з-під крану.

 

Спробуйте ці шість порад наступного разу, коли приносете в свій будинок чудовий букет квітів, і ви будете в захваті, адже тепер вони будуть зберігатися набагато довше.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...