Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як засушити і зберегти природний вигляд гортензії

Як засушити і зберегти природний вигляд гортензії

Сушка гортензії допоможе вам насолоджуватися цими шикарними квітами круглий рік, а не тільки протягом короткого періоду часу, поки вони цвітуть, і це неймовірно легко зробити без використання будь-яких агресивних хімікатів. Хоча, для того, щоб виростити красиву гортензію, добрива для садових рослин вам не завадять.

Як сушити квіти гортензії

1. Знайдіть вже напівсухі квіти. Наприклад, гортензія Annabelle розквітає красивим білим кольором, а потім набуває лимонно-зеленого, вказуючи на те, що вона напівсуха.

2. Обріжте стебла по діагоналі, щоб ваші квіти максимально довго зберігали свіжість у вазі. Обрізка стебел по діагоналі дає їм велику площу зрізу, що дозволяє увібрати більше води.

3. Занурте зрізані стебла гортензії в галун. Порошок галуну допомагає запобігти занадто швидкому розмноженню бактерій, які просочуються через стебла гортензії і сприяють передчасному в'яненню гортензій. Ви можете знайти галун в відділі спецій в більшості продуктових магазинів. Зазвичай його використовують для маринування, але він дуже добре працює з гортензіями.

4. Правильно розставте у вазі. По краях покладіть гортензії з більш короткими стеблами. Для наступного рівня використовуйте гортензії з більш високими стеблами. Зверху кладіть найбільші і найвищі квіти. Найприємніше в гортензіях, те - що вони можуть сидіти одна на одній і підтримувати одна одну. Якщо у вас не виходить відразу створити ідеальну форму, ви можете пограти з квітами, поки не отримаєте ту форму, яка вам подобається.

5. Потроху наповнюйте вазу водою, поки стебла не поринуть в воду.

6. Поставте композицію в прохолодне місце в будинку. Тримайте квіти далеко від прямих сонячних променів і джерел тепла.

7. Додайте ще води, якщо вона випарувалася, але квіти ще не висохли. Через два-три тижні вони повинні добре просохнути!

8. Як тільки вони почнуть висихати, ви можете навіть нанести на них трохи квіткової фарби (не використовуйте звичайну аерозольну фарбу, тому що вона їм зашкодить). Флористична аерозольна фарба дійсно хороша в тому випадку, коли висушені гортензії старіють і втрачають трохи кольору.

9. Коли гортензії висохнуть, дайте воді повністю випаруватися.

10. Насолоджуйтесь!

Ідея композиції з сушеної гортензії своїми руками

Сушені гортензії прекрасно виглядають, куди б ви їх не поклали. Навіть кілька окремих квіточок у вазі можуть красиво виглядати на обідньому столі або в декоративному вінку. Але особисто мені подобається робити велику композицію і ставити її в камін влітку і навесні.

Якщо у вас є камін, все, що вам потрібно зробити, це зняти грати і змести попіл. Потім покладіть сушені гортензії в елегантну посудину (мідна - відмінний вибір) і поставте все це в камін. Я вважаю, що це дійсно робить його яскравішим і виглядає дійсно круто.

Оскільки сушені гортензії можуть зберігатися довго (в багатьох випадках до року!), Ви можете спробувати кілька різних місць і подивитися, де вони вам найбільше подобаються.

Останні публікації

Субстрат для орхідей
19.01.2022

Субстрат для орхідей

У природі вони ростуть у спекотних та вологих тропічних лісах. Здебільшого не в землі, а високо на деревах. Тому для вирощування в домашніх умовах орхідеям потрібний специфічний ґрунт.

Детальніше...
Пересадка орхідей
19.01.2022

Пересадка орхідей

Пересадка орхідей хвилює багатьох, і це зовсім не складне завдання. Достатньо кількох хитрощів, щоб ідеально впоратися з цією елегантною рослиною.

Детальніше...
Обрізка орхідей
18.01.2022

Обрізка орхідей

Обрізати чи не обрізати? - ось у чому питання! Щоб відповісти на них, потрібно точно знати вид орхідеї. Деякі сорти цієї рослини вимагають обрізки, інші ні.

Детальніше...