Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити звіробій

Як виростити звіробій

Звіробій (Hypericum spp.) відноситься до роду однорічних, багаторічних і чагарникових рослин, як правило, з яскраво-жовтими розкритими квітами з помітними тичинками. У деяких видів восени утворюються червоно-коричневі ягоди. Названий на честь свята Івана Хрестителя, навколо якого цвіте багато європейських видів, найвідомішим представником роду є звіробій продірявлений (Hypericum perforartum), батьківщиною якого є Великобританія та Північна Європа, а також велика частина Азії. Традиційно звіробій продірявлений використовувався як лікарська рослина для лікування депресії, однак усі рослини цього роду помірно отруйні для людей і тварин, а у великих дозах можуть викликати чутливість до світла (що призводить до дерматиту). Якщо з'їсти значні кількості, вони можуть навіть спричинити смерть.

 

У той час як більшість садових сортів звіробою компактно ростуть і їх легко доглядати, Hypericum perforartum поширюється за допомогою повзучих кореневищ і насіння. Він був інтродукований у багатьох частинах світу та вважається інвазивним видом у деяких частинах Австралії, Південної Африки та Америки. У деяких регіонах, включаючи Сполучені Штати, Hypericum forartum відомий як кламатський бур'ян. Однак є багато сортів, які можна вирощувати, в тому числі деякі, які добре почуваються в горщиках.

 

Як виростити звіробій

Вирощуйте звіробій у вологому, але добре дренованому ґрунті на сонці до півтіні. Кущові звіробоїди, такі як Hypericum 'Hidcote', можуть стати неохайними і їх слід обрізати навесні. Якщо вони виросли, їх можна сильно скоротити, якщо це необхідно.

 

Де виростити звіробій

Вирощування звіробою з рудбекією в горщику

Звіробій продірявлений ідеально підходить для вирощування на галявині диких квітів або за іншою схемою дикорослої посадки. Чагарникові види, у тому числі Hypericum 'Hidcote', ідеально підходять для декоративних бордюрів, тоді як низькорослий звіробій найкраще використовувати як ґрунтовий покрив. Деякі види, в тому числі Hypericum inodorium, можна вирощувати в горщиках.

 

Як посадити звіробій

Посадіть звіробій так само, як і будь-яку іншу рослину – викопайте яму трохи ширшу, але не глибшу, ніж початковий горщик, витягніть будь-яке обмежене коріння з основи кореневої коми та покладіть його в яму перед засипанням ґрунтом. Обережно притисніть кореневу кулю ногою та добре полийте.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...