Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити жоржини

Як виростити жоржини

Жоржини – це різноманітний рід, починаючи від компактних клумбових рослин і закінчуючи високими декоративними рослинами для задньої частини бордюру. Вони піддаються широкому діапазону садових стилів від ретельно скоординованих яскравих колірних схем до еклектичної симфонії традиційного котеджного саду. З них також виходять чудові зрізані квіти!

Суміш жоржин

Насіння, бульби чи плоди?

Ви можете побачити жоржини, які пропонуються для продажу як насіння, бульби або плодові рослини. Бульби — це найпростіший спосіб вирощування жоржин. Бульби — це зрілі рослини з голим коренем, які можна висаджувати безпосередньо в землю, коли ґрунт трохи прогріється з середини квітня. Крім того, їх можна пересадити у великі 3-літрові горщики та вирощувати в теплиці без морозу, перш ніж висаджувати на остаточне місце на відкритому повітрі.

бульби і рослини жоржин

Рослини з гнізда дещо делікатніші, тому їх потрібно висаджувати в горщики та вирощувати в безморозних умовах навесні. Їх можна загартувати та висадити в травні, коли вони добре виростуть.

Якщо у вас є теплиця або світле підвіконня, то грядкові жоржини легко виростити з насіння. Вирощування жоржин із насіння є, безумовно, найвигіднішим вибором, якщо вам потрібна велика кількість рослин. Висівають їх з лютого по квітень у вільно дренований компост, підтримуючи постійну температуру 18-20°C. Пересаджуйте розсаду в окремі комірки або невеликі горщики, коли вони стануть достатньо великими для обробки та мають добре розвинену кореневу систему. Вирощуйте їх у теплих умовах, за необхідності пересаджуючи, поки вони не стануть достатньо великими, щоб їх можна було зміцнити та пересадити на вулицю наприкінці весни та на початку літа.

Як садити жоржини

Рослини жоржин напівзимостійкі, тому їх важливо оберігати від морозів. Після того, як мине весь ризик заморозків, жоржини можна адаптувати до зовнішньої температури протягом 7-10 днів, перш ніж висаджувати їх на місця для остаточного цвітіння. Виберіть сонячне місце у вологому, родючому, добре дренованому ґрунті. Підготуйте ґрунт, перекопавши велику кількість добре перепрілого гною або компосту та додавши трохи добрива з крові, риби та кісток для живлення рослин.

Викопайте яму, достатню для розміщення кореневої коми, переконавшись, що вона знаходиться на тій самій глибині в ґрунті, що й у горщику. Бульби слід висаджувати так, щоб пеньок попереднього року стебла знаходився трохи вище рівня землі, а «ковбасні» бульби були повністю покриті ґрунтом.

тростини підтримують жоржини

Більш високим сортам майже напевно знадобиться опора за допомогою міцних тростин або вузьких дерев’яних стовпів, щоб підтримувати їх стебла. Бажано вставити кілки в посадкову яму перед посадкою рослини. Це дозволить уникнути пошкодження кореневої системи надалі. Грунт після посадки осадіть, добре просочивши її водою.

На цьому етапі гарною ідеєю буде встановити захист від слимаків. Використовуйте мідну стрічку для захисту рослин, вирощених у контейнерах. Жоржини, висаджені безпосередньо в ґрунт, можна захистити за допомогою пасток для слимаків, гранул або фізичних бар’єрів із грубою поверхнею, таких як мульча зі стружки кори, подрібненої яєчної шкаралупи або гострого піску.

Отримайте найкраще від ваших рослин жоржин

Коли рослини жоржин мають 4 набори листків, відщипніть кінчик кожного стебла, щоб стимулювати ріст куща. Для найбільшого цвітіння та найсильніших квітконосів виберіть від 5 до 7 основних стебел на рослину та дайте їм розвинутися, видаливши всі інші бічні пагони, які розвиваються в пазухах листків нижче головної кінцевої бруньки.

Коли вони збільшаться у висоту, обережно прив’яжіть їх до опорних колів м’яким садовим шпагатом.

Підгодовуйте і поливайте жоржини регулярно протягом вегетаційного періоду. Завжди поливайте біля основи кожної рослини, щоб уникнути намочування листя. Використовуйте підживлення з високим вмістом калію кожні два тижні, коли почнуть формуватися квіткові бруньки. Це сприятиме розвитку більшої кількості бруньок протягом літа.

Бордюр жоржин

Зберігання жоржин на зиму

У дуже помірних районах рослину жоржини можна залишити в землі на зиму. Переконайтеся, що ґрунт добре дренується, і накрийте їх товстим шаром сухої мульчі, такої як стружка кори або солома.

У більш холодних районах бульби жоржин можна підняти восени й зберігати протягом зими в піддонах з торфом або піском у прохолодному, але захищеному від морозу місці. Ось як це зробити...

 

сушіння бульб жоржин

Не бійтеся експериментувати з незвичайними колірними поєднаннями для екзотичного буйства фарб. Для більш витонченого відображення спробуйте вибрати лише кілька різновидів узгоджених кольорів, які можна повторювати через змішані рамки.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...