Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити яблука

Як виростити яблука

Цінним доповненням саду є яблуні. Весною їхнє цвітіння радує очі, а восени смак плодів чудовий. Яблуні можуть виступати в якості фокусу та створювати структуру саду. Вони також забезпечують різноманітні середовища існування для диких тварин, таких як бджоли, птахи та міль.

 

Яблуні бувають будь-яких форм і розмірів і підходять для будь-якого розміру саду завдяки карликовим підщепам. Ці карликові фруктові дерева залишаються компактними протягом усього життя і навіть можуть вирощуватися в горщиках. Вирощуйте яблука у вологому, але добре дренованому ґрунті на сонці. Обрізайте влітку та/або взимку, залежно від форми вашого дерева, і збирайте яблука, коли вони дозріють.

Можна виростити яблука з насіння, але вони не будуть того самого виду, що і яблуко, з якого ви їх взяли, і, швидше за все, дадуть неїстівні плоди. Також знадобиться близько 10 років, щоб ваша яблуня давала плоди, тож це великі інвестиції для того, що може давати несмачні яблука. Однак у вас можуть вийти смачні яблука. що призвело до того, що було названо абсолютно новий сорт яблук. Отже, якщо ви хочете виростити насіння яблук і у вас є для цього простір і час, не дозволяйте нам зупиняти вас.

 

 


Коли садити яблуні

 

Зима – найкращий час для посадки яблуні з голим корінням. Вони дешевші, ніж вирощені в контейнерах, і доступні в більш широкому діапазоні сортів із фруктових розсадників з жовтня по березень. Залежно від підщепи дерева ростуть різної висоти.

Ви можете садити яблуні, вирощені в горщиках, цілий рік, але пам’ятайте, що влітку умови зазвичай сухіші, тому вам доведеться поливати їх частіше, щоб прижитися.

 

Як садити яблуні

 
Посадка дерева з голим коренем

Висаджуючи яблуні, вибирайте місце на сонці, переконавшись, що буде місце для розвитку гілок. Не хвилюйтеся, якщо у вас невеликий сад – яблуні також можна привчати та обрізати як віяла, кордони та шпалери, щоб вирощувати їх біля відповідної стіни, огорожі чи решітки.

Підготуйте ґрунт перед посадкою і яблуні. Потім викопайте квадратну яму, забийте кілок і розмістіть дерево. Тримайте дерево, поки засипаєте його землею.

Переконайтеся, що «точка щеплення» – опуклість на стеблі, куди було щеплено підщепу – знаходиться трохи вище рівня ґрунту. Ущільніть ґрунт навколо коренів, щоб позбутися будь-яких повітряних кишень і закріпити стебло на стовпі. Добре поливайте дерево протягом року.

 

Як доглядати за своєю яблунею

 

 

Раз на рік наприкінці зими вносьте збалансоване добриво, наприклад, гранульований курячий послід, навколо основи дерева. Стимулюйте гарне цвітіння та утворення плодів, вносячи сульфатно-калійні добрива. Щовесни розкладайте під деревом мульчу з садового компосту, щоб кондиціонувати ґрунт, утримувати вологу та придушувати бур’яни.

 

Літня обрізка сприяє перетворенню облистнених пагонів у плодоносні. Обріжте пагони довжиною понад 20 см до трьох листків. Обріжте будь-які бічні пагони від них до одного листа. Проріджуйте застійні плоди до одного на кожні 10 см, видаляючи всі пошкоджені. Обріжте на зиму, видаливши стебла, що перетинаються, або неправильно розташовані, щоб створити відкритий каркас, який пропускає світло та повітря в середину дерева.

 

Як збирати урожай яблук

 

Деякі яблука починають дозрівати в серпні, але більшість готові у вересні та жовтні. Збирайте їх у міру дозрівання, щоб плоди не впали та не пошкодилися. Візьміть їх у руки та підніміть. Якщо яблуко не відривається, залиште його ще на тиждень.

 

 

 


Як зберігати яблука

Яблука пізнього врожаю зберігаються краще, ніж ранні. Зберігайте лише непошкоджені фрукти в прозорих поліетиленових пакетах (зробіть кілька отворів) у холодильнику або в прохолодному, захищеному від морозу місці. Вони повинні зберігатися кілька місяців. Регулярно перевіряйте та викидайте всі з ознаками пошкодження.

 

 


Вирощування яблук: вирішення проблем

 

Оберніть стовбур восени стрічкою, щоб зловити зимову моль. Мастило також зупиняє мурах на їхньому шляху – мурахи вирощують колонії попелиць, щоб збирати їхню солодку липку медяну росу. Розвісьте в травні на деревах феромонні пастки для лову зозулинця.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...