Як виростити смачний солодкий перець
Болгарські перці - відмінні овочі для вирощування на городі. Вони бувають різних яскравих кольорів, таких як червоний, зелений, жовтий або фіолетовий. Болгарський перець дуже корисний, тому він стане відмінним доповненням до вашого раціону. Він багатий на вітаміни А і С.
Ці перці відносно легко вирощувати, і навіть початківці садівники можуть вирощувати їх на городі. Хоча це не найпростіші овочі в вирощуванні, але навіть новачки зможуть виростити хороший болгарський перець.
Про солодкий перець
Болгарський перець родом з Північної Америки, і його використовують по-різному. Він багатий на вітаміни і інші елементи, тому його дуже корисно їсти. Болгарський перець не тільки смачний, але і дуже красивий. Він буває безлічі яскравих кольорів, таких як червоний, жовтий, зелений і фіолетовий. Завдяки своєму яскравому забарвленню, болгарський перець також часто використовується для прикраси.
Солодкий перець готовий до збирання приблизно через 10-12 тижнів після посадки. Це означає, що він виростає з насіння довше, ніж багато інших овочів. Однак ваше терпіння обов'язково окупиться.
Однією з переваг цих красивих овочів є те, що кожна рослина дає кілька перців. Це означає, що ви отримаєте хороший урожай і багато перцю, навіть якщо в саду буде всього кілька рослин.
Солодкий перець зазвичай вирощують рядами або окремими рослинами. Кожна рослина дасть чотири або більше плодів перцю, якщо ви будете добре за ним доглядати протягом вегетаційного періоду.
Щоб отримати рясний урожай, обов'язково використовуйте добрива Чистий лист для помідорів та перцю і правильно доглядайте за болгарським перцем. Це окупиться: ви отримаєте безліч смачних і красивих перців, які можна використовувати по-різному.
Вирощування смачного солодкого перцю
Ось кілька порад, які допоможуть зробити солодкий перець дуже смачним. Використовуйте їх, і ваш солодкий перець буде навіть кращим, ніж ви могли собі уявити.
Ось кілька корисних порад, як виростити смачний болгарський перець:
- Обов'язково підготуйте грунт перед посадкою. Ще до того, як посадити рослини або насіння в грунт, обов'язково переверніть грунт і додайте в нього органічні речовини. Торф'яний мох відмінно підійде, але ви можете використовувати і інші органічні речовини.
- Не починайте з насіння. Хоча болгарський перець можна почати вирощувати з насіння, це не кращий варіант. У цих перців тривалий вегетаційний період, ось чому болгарський перець краще починати з розсади. Купіть болгарський перець висотою від 10 до 15 сантиметрів і посадіть його. Якщо ви вирішили почати болгарський перець з насіння, переконайтеся, що насіння засаджені приблизно на 2,5 сантиметрів в землю і на відстані 7,5 сантиметрів один від одного в рядах або в контейнерах для насіння. Це дасть їм достатньо місця для нормального росту.
- Вчасно пересаджуйте. Щоб солодкий перець був смачним і корисним, важливо знати, коли пересаджувати розсаду в сад. У разі, якщо ви вирощуєте болгарський перець з насіння або якщо ви почали з маленьких саджанців, почекайте, поки ваші перці не стануть приблизно від 10 до 15 сантиметрів у висоту, перш ніж пересадити їх в свій сад. Також важливо дочекатися, поки пройдуть заморозки. Найкраще пересаджувати в похмурий день або ввечері. Це запобіжить в'яненню. Для правильної пересадки зробіть невеликі лунки, залийте їх водою і дайте воді вбратися в землю перед пересадкою болгарського перцю. Ці невеликі колодязі допоможуть утримувати вологу при поливі рослин.
- Поливайте правильно. Дуже важливо часто поливати болгарський перець, щоб він не в`янув. Якщо ви дозволите йому здичавіти, він втратить врожай і якість. Ці перці будуть їстівними, але не такими смачними, як міцні і здорові перці.
- Вчасно збирайте урожай. Солодкий перець готовий до збору врожаю, коли він стане блискучим і твердим. Це станеться приблизно через 8-10 тижнів після пересадки. Майте на увазі, що чим більше ви зберете, тим більше буде рости перців. Якщо ви дозволите перцю залишатися на рослині, він змінить колір з зеленого на жовтий, червоний або фіолетовий. Це не сильно вплине на смак, але може виявитися важливим для отримання всіх тих яскравих кольорів, яких ви, можливо, захочете.
Додаткові поради
Ось кілька додаткових порад з вирощування болгарського перцю:
- Найкраще перець росте в теплу пору року. Йому потрібно як мінімум 6 годин сонячного світла в день. Тому важливо по можливості вирощувати його в тих ділянках саду або городу, які залиті сонячним світлом.
- Болгарський перець схильний до деяких захворювань, особливо в більш м'якому кліматі. Щоб запобігти цій проблемі, регулярно перевіряйте свої рослини на наявність плям, які зазвичай викликані бактеріями і грибками. Плями на листках можна виправити обробкою сіркою, маслом нима або іншими фунгіцидами. Перш ніж використовувати будь-якої фунгіцид на ваших рослинах, уважно прочитайте етикетку, щоб дізнатися про правильне дозування і безпечне застосування.
- Болгарський перець також може постраждати від шкідників. Він приваблює безліч комах. Шкідники можуть вплинути на ріст рослин. Типові шкідники, які нападають на болгарський перець, - це блішки, рудокопи і тля. Щоб позбутися від них, скористайтеся деякими ефективними фунгіцидами. Завжди краще використовувати органічні фунгіциди, такі як продукти на основі сірки. Як і у випадку з фунгіцидами, важливо уважно прочитати всі етикетки, щоб знати, як їх правильно застосовувати.
- Пам'ятайте, що після збору болгарський перець слід зберігати в холодильнику. Термін зберігання перцю в холодильнику становить близько трьох днів. Ви повинні вжити їх протягом цього періоду. Якщо ви хочете, щоб болгарський перець зберігався довше, наріжте його і заморозьте, щоб використовувати пізніше. Тільки обов'язково зробіть це не пізніше, ніж через три дні після збору врожаю, поки він ще свіжий.
Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.
Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.
Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.
Детальніше...