Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити смачний солодкий перець

Як виростити смачний солодкий перець

 

 

Болгарські перці - відмінні овочі для вирощування на городі. Вони бувають різних яскравих кольорів, таких як червоний, зелений, жовтий або фіолетовий. Болгарський перець дуже корисний, тому він стане відмінним доповненням до вашого раціону. Він багатий на вітаміни А і С.

Ці перці відносно легко вирощувати, і навіть початківці садівники можуть вирощувати їх на городі. Хоча це не найпростіші овочі в вирощуванні, але навіть новачки зможуть виростити хороший болгарський перець.

 

Про солодкий перець

Болгарський перець родом з Північної Америки, і його використовують по-різному. Він багатий на вітаміни і інші елементи, тому його дуже корисно їсти. Болгарський перець не тільки смачний, але і дуже красивий. Він буває безлічі яскравих кольорів, таких як червоний, жовтий, зелений і фіолетовий. Завдяки своєму яскравому забарвленню, болгарський перець також часто використовується для прикраси.

Солодкий перець готовий до збирання приблизно через 10-12 тижнів після посадки. Це означає, що він виростає з насіння довше, ніж багато інших овочів. Однак ваше терпіння обов'язково окупиться.

Однією з переваг цих красивих овочів є те, що кожна рослина дає кілька перців. Це означає, що ви отримаєте хороший урожай і багато перцю, навіть якщо в саду буде всього кілька рослин.

Солодкий перець зазвичай вирощують рядами або окремими рослинами. Кожна рослина дасть чотири або більше плодів перцю, якщо ви будете добре за ним доглядати протягом вегетаційного періоду.

Щоб отримати рясний урожай, обов'язково використовуйте добрива Чистий лист для помідорів та перцю і правильно доглядайте за болгарським перцем. Це окупиться: ви отримаєте безліч смачних і красивих перців, які можна використовувати по-різному.

 

Вирощування смачного солодкого перцю

Ось кілька порад, які допоможуть зробити солодкий перець дуже смачним. Використовуйте їх, і ваш солодкий перець буде навіть кращим, ніж ви могли собі уявити.

Ось кілька корисних порад, як виростити смачний болгарський перець:

 

Додаткові поради

Ось кілька додаткових порад з вирощування болгарського перцю:

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...