Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити рослину райського птаха

Як виростити рослину райського птаха

Неважко здогадатися, як рослина райський птах, або рослина журавель, Strelitzia reginae отримала свою назву. Здалеку його різнобарвна електрично-синя та неоново-помаранчева квітка справді схожа на голову екзотичного птаха. Рослина райського птаха росте в дикому вигляді в Південній Африці, і її також запилюють птахи, тому міцні стебла листя, які можуть витримати вагу кількох птахів одночасно.

 

Рослина «Райський птах» — чудовий вибір для того, щоб привнести нотку екзотики у світлу, сонячну кімнату. Навіть коли не цвіте, це вражаюча домашня рослина з великими блакитно-сірими лопатевими листками на витончених стеблах. Він може досягати 2 м у висоту, тому рослині потрібно багато місця. Це хороший вибір для теплої оранжереї або світлої ванної кімнати, оскільки їй потрібна волога атмосфера.

 

Влітку ви можете поставити свою райську пташку на вулицю, де вона чудово виглядатиме як частина екзотичної схеми посадки в бордюрі. Просто занурте його, горщик і все в ґрунт, на сонячне місце. Перенесіть його назад у приміщення, перш ніж температура почне падати на початку осені.

 

Як виростити рослину райського птаха

 

Рослину райського птаха виростити не складно, але їй потрібні особливі умови – тепло, яскраве світло та волога атмосфера. Ідеально підійде кімната, ванна кімната або зимовий сад, що виходять на південь. Йому також потрібно багато місця, оскільки листя може досягати 2 м у висоту. Щоб атмосфера була вологою, поставте горщик на піддон з галькою та водою або часто збризніть. Дайте йому якомога більше світла. Підтримуйте компост вологим навесні та влітку, але дайте йому висохнути між поливами восени та взимку. Час від часу протирайте листя, щоб не було пилу. Пересадіть, коли у верхній частині компосту з’являться коріння.

 

Де виростити рослину райського птаха

 

Вирощуйте свою стреліцію в теплому, світлому місці, яке освітлюється сонцем рано або пізно вдень. Не дозволяйте температурі опускатися нижче 10°C взимку. Йому потрібна волога атмосфера, тому сонячна ванна кімната або зимовий сад ідеальні.

 

Як посадити рослину райського птаха

 

 


 

Догляд за рослиною райська пташка

 
Райський птах, Strelitzia reginae, у квітці.  Фото: Getty Images.

Тримайте ґрунт вологим (але не насиченим) з квітня по вересень, потім поступово зменшуйте полив восени та взимку, даючи компосту висохнути перед повторним поливом. Підвищуйте вологість, збризкуючи щодня або розміщуючи на підносі з галькою та водою. Час від часу протирайте листя, щоб воно було чистим і чистим від пилу. Підгодовуйте рідким кормом для домашніх рослин кожні два тижні з квітня по вересень. Влітку відкрийте вікно, щоб навколо рослини циркулювало багато повітря.

Стреліції добре почуваються, коли їх злегка прив’язують до горщика (їхнє коріння щільно прилягає до горщика), тому пересаджуйте лише тоді, коли коріння з’являться у верхній частині компосту. Посадіть навесні в трохи більший горщик. Тим часом щовесни можна замінити верхній шар компосту на свіжий. Стреліції не потребують обрізки, але навесні можна видалити пошарпані або пожовкле листя, зрізавши їх до основи стебла.

 

Як розмножити рослину райська пташка

 

Насіння райської пташки можна посіяти ранньою весною, але вам доведеться набратися терпіння – може знадобитися 10 років, щоб ваша рослина дозріла і зацвіла.

 

Швидший спосіб — розділити дорослу рослину — вийняти рослину з горщика і розрізати кореневу грудку навпіл. Ви також можете зрізати та посадити в горщик вкорінені відростки, які з’явилися біля основи основної рослини.

 

 

Вирощування райської птиці: вирішення проблеми

 

Немає квітів? Запасіться терпінням – ваша рослина зацвіте три-чотири роки. Крім того, він також буде цвісти, лише якщо йому дати світло та рослинну їжу, і буде краще цвісти, якщо злегка прив’язати горщик. Райські птахи зазвичай цвітуть наприкінці зими та навесні.

 

Скручування листя може бути наслідком нестачі вологи в компості або недостатньої вологості. Листя також скручуються, якщо рослині занадто холодно або в місці, де є холодні протяги. Скручування листя також може бути ознакою проблеми зі шкідниками – дивіться нижче.

 

Розщеплення листя? Це відбувається природним шляхом у міру дозрівання листя.

 

Коричневі краї на листках можуть бути викликані низкою проблем – недостатньою вологістю, надмірним поливом або надмірною підгодівлею.

 

Жовте листя біля основи рослини є нормальним явищем – це просто відмирання старих листків. Жовте листя в інших місцях спричинене певним стресом для рослини – нестачею світла або занадто рясним або занадто малим поливом.

 

Стебла, які гниють біля основи, є ознакою того, що ви переполили рослину. Пересадіть рослину в свіжий компост і не поливайте.

 

Ви також можете помітити щитівок на листі, які виглядають як виступаючі коричневі плями. Негайно протріть їх ватним диском, змоченим органічним інсектицидом, або обробіть всю рослину органічним інсектицидом на основі жирних кислот або рослинних олій.

 

Можуть з’являтися борошнисті червці і на листках – вони виглядають як пухнасті білі грудочки. Негайно протріть їх ватним диском, змоченим органічним інсектицидом, або обробіть всю рослину органічним інсектицидом на основі жирних кислот або рослинних олій.

 

Павутинний кліщ також може бути проблемою – зверніть увагу на тонку сітку на своїй рослині. Підвищення вологості та циркуляції повітря може допомогти запобігти цьому. Червоного павутинного кліща важко контролювати, але спробуйте органічний інсектицид на основі рослинних олій або жирних кислот.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...