Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити ріпу

Як виростити ріпу

Ріпа, можливо, не має гламурної репутації, але маленька, молода ріпа та її зелені листяні верхівки таємно є овочами для гурманів.

Вони є одними з менш клопітних членів сімейства Brassica для вирощування, і їх можна збирати за потреби протягом усіх зимових місяців. Вони дуже смачні, просто приготовані як овочевий гарнір, засмажені або додані до зимових рагу.

Як виростити ріпу

Сійте насіння ріпи ранньою весною або пізнім літом у добре підготовлений, вологий, але добре дренований ґрунт. Добре поливайте під час сухої погоди та проріджуйте рослини залежно від розміру ріпи, яку ви шукаєте (до 23 см одна від одної, якщо ви хочете велику ріпу). Збирайте врожай, коли вони молоді та маленькі.


Як сіяти насіння ріпи

Висівають ріпу в різні пори року під різні сорти ріпи: ранню, основну та бадилля.

Для отримання ранньої ріпи насіння сіють у лютому прямо в ґрунт. Зробіть сівбу глибиною приблизно 1 см і сійте в рядки на відстані 30 см один від одного. Захистіть ці ранні посіви клошем. З березня по червень можна проводити другий посів ранньої ріпи.

Для основної культури ріпу висівайте з липня по серпень. А якщо ви збираєтесь лише за листковими бадиллями ріпи, сійте насіння ближчими рядами на відстані лише 15 см один від одного.

Як доглядати за ріпою

Якщо ви вирощуєте ріпу заради коренів, проріджуйте розсаду на відстані 10-15 см одна від одної для ранніх, менших коренів. Або, якщо ви хочете виростити ріпу розміром з ріпу, залиште трохи більше місця – близько 23 см.

Важливо добре поливати урожай ріпи, особливо в суху погоду. Якщо рослини висихають, у вас можуть вийти невеликі дерев’янисті овочі.


Вирощування ріпи: вирішення задач

Ріпа страждає від тих самих шкідників і хвороб, що й інші овочі сімейства Brassica.

Капустяна муха харчується корінням, спричиняючи затримку росту, в’янення та загибель рослини; особливо небезпечно для розсади. Запобігти проникненню мух на коріння допоможе сітка або садовий фліс.

 

Блощиця проробляє невеликі отвори в листках і змушує пошкоджені ділянки буріти. Вирощування рослин під садовим ворсом і підтримання вологості ґрунту може допомогти запобігти появі блішок. Також допоможе хороше добриво, бо сильні рослини краще справляються зі шкідником.

Борошниста роса вражає листя, спричиняючи їх зморщування, і виникає в сухих умовах, тому добре поливайте рослини.

Хвороба булави викликає набрякання та деформацію коренів, а листя, своєю чергою, жовтіє та в’яне. Немає реальних ліків, окрім як уникати вирощування ріпи в ґрунті, який раніше був уражений булавою.


Як збирати ріпу

Збирайте ріпу, коли вона молода і маленька – розміром приблизно з м’яч для гольфу. Якщо ви вирощуєте більші сорти основних культур, їх можна збирати за потреби; але смак стає менш солодким, а м'якуш менш ніжною, чим довше вони залишаються в землі.

 

Не забувайте, що ви також можете збирати та їсти листову зелень.


Як зберігати ріпу

Ріпа добре зберігається, тому раніше була основним продуктом на зиму. Однак молоду ріпу краще їсти свіжою, щоб відчути солодкість ніжних коренів.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...