Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити перець чилі

Як виростити перець чилі

Виростити чилі вдома легко, і є величезна різноманітність різних видів на вибір. Незалежно від того, чи хочете ви смаку, тепла чи кольору, є насіння перцю чилі на будь-який випадок. Домашній чилі може бути делікатно м’яким або дуже гострим. Неймовірно універсальні, ви можете вирощувати їх на сонячних підвіконнях, у теплиці або прямо в землі. Вони також ідеально підходять для контейнерів, а їхні яскраво забарвлені фрукти — чудовий спосіб прикрасити зимові сади чи внутрішні дворики.

Як виростити чилі з насіння

Січень і лютий — ідеальні місяці, щоб почати посів насіння перцю чилі в приміщенні. Хоча ви все ще можете сіяти насіння аж до кінця березня, ранній посів дає вашим чилі достатньо часу для дозрівання до кінця літа. 

Найбільш спекотні сорти потребують найдовшого вегетаційного періоду. Якщо ви не приділили собі достатньо часу, щоб виростити з насіння цього року, не хвилюйтеся, ви також можете придбати рослини чилі. Ось як виростити чилі з насіння:

Як пересаджувати рослини перцю чилі

Пересадка рослин чилі

Коли ваші саджанці чилі стануть достатньо великими, щоб їх можна було обробляти, не ламаючи, обережно пересадіть їх із лотків для насіння в окремі горщики з компостом і вирощуйте, поки ризик заморозків не мине. Коли вони досить великі, ви можете пересадити їх на остаточне місце, що зазвичай відбувається приблизно в травні. 

Ви можете вирощувати чилі окремо, пересаджуючи їх у 2-літрові контейнери, або садити в мішки для вирощування, дозволяючи по три рослини в мішку. Помістіть горщики або мішки під накриттям у теплу теплицю, оранжерею або багатотунель.

Крім того, посадіть чилі на відкритому повітрі в сонячному, захищеному місці. Поступово акліматизуйте свої рослини до зовнішніх умов протягом 7-10 днів, перш ніж пересадити їх на добре підготовлені грядки з родючим, вологим, добре дренованим ґрунтом. Розмістіть рослини перцю чилі в землі на відстані 50 см. 

Як виростити рослини перцю чилі

Рослини чилі ростуть у полі

Регулярно поливайте рослини чилі протягом вегетаційного періоду, а коли зав’яжуться перші плоди, підгодовуйте їх щотижня добривом для томатів з високим вмістом калію. Також пам’ятайте:

Вирощувати чилі вдома? Не забувайте відкривати вікна та двері, щоб надати комахам доступ до квітів і забезпечити гарне запилення. Крім того, запиліть перець чилі вручну, рухаючись від квітки до квітки, лоскочучи центр кожної пензликом тонкого художника.

Коли збирати врожай чилі

Перець чилі «Habanada» від Thompson & Morgan

Перець чилі зазвичай готовий до збору приблизно в липні. Чим більше ви збираєте, тим більше чилі виросте на вашій рослині. Ближче до кінця сезону ви можете залишити чилі на рослині трохи довше, дозволяючи їм дозріти, доки вони не придбають темно-червоний колір і насичений смак. Це дасть змогу рослині знати, що вона дає менше плодів, тож зачекайте, поки ви не будете готові сповільнитися.

Якщо погода почне похолодати до того, як ваш урожай повністю дозріє, перенесіть свої рослини в будинок і дайте їм дозріти на теплому сонячному підвіконні. Збирайте чилі по одному, відрізаючи їх від рослини секатором. Перець чилі, вирощений у відкритому ґрунті, необхідно збирати до перших заморозків.

Як ви зберігаєте чилі?

сушені рослини чилі проти синьої дошки

Щоб зберегти перець чилі, щоб насолоджуватися ним протягом зими, ви можете висушити його або заморозити:

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...