Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити пастернак

Як виростити пастернак

Надзвичайно солодкий пастернак — це вінець недільної печені! Ці смачні коренеплоди легко вирощувати, і вони майже не потребують догляду протягом усього сезону. Фактично, після посіву вони фактично піклуються про себе. А ще краще, їм не потрібно збирати весь урожай за один раз.

Коли сіяти насіння пастернаку

Не піддавайтеся спокусі використати торішні залишки насіння. Пастернак має відносно короткий період життєздатності, тому особливо важливо щороку замовляти свіже насіння пастернаку, щоб отримати найкращий урожай.

Насіння пастернаку можна висівати у відкритому ґрунті з квітня по червень, коли ґрунт стане придатним для обробки. Їм потрібна температура близько 12C, щоб прорости, тому не сійте їх занадто рано, якщо ви не використовуєте ключ, щоб спочатку прогріти ґрунт. Уникайте висіву насіння в холодний або вологий ґрунт, оскільки воно може загнивати.

Куди сіяти насіння пастернаку

Пастернак ‘Tender and True’ від Thompson & Morgan

Вирощуйте пастернак на сонячному місці в добре підготовленому ґрунті без каменів, який був глибоко оброблений і зграбований до ґрунту. Пастернак воліє родючий, легкий, добре дренований ґрунт. На більш важких або кам’янистих ґрунтах ви можете досягти кращих результатів, вибравши сорт з коротшим корінням.

Як сіяти насіння пастернаку

Розсада пастернаку росте в землі

Чи можна вирощувати пастернак в контейнерах?

Хоча багато овочевих культур чудово підходять для вирощування в контейнерах, на жаль, пастернак не дуже підходить для цього методу. Через те, що пастернак розвиває такі довгі корені, йому потрібен більш глибокий ґрунт, ніж більшість контейнерів. Однак, якщо у вас є особливо глибокий контейнер або запасний смітник, немає причин, чому б вам не просвердлити кілька отворів у дні та не почати!

Коли збирати пастернак

Чищення пастернаку на борту

Ви можете починати збирати врожай пастернаку з пізньої осені до кінця січня, коли листя почне відмирати. Урожай можна безпечно залишити в землі, поки він вам не знадобиться — просто підіймати кілька коренів за раз, коли й коли вони потрібні. Насправді смак пастернаку покращиться, якщо його залишити в землі до морозу. Цей процес перетворює крохмаль на цукор, що надає коренеплодам набагато солодший смак.

Крім того, підніміть і зберігайте пастернак у ящиках із ледь вологим ґрунтом, торфом або піском у прохолодному місці, наприклад, у сараї, гаражі чи неопалюваній теплиці. Коренеплоди в такому вигляді зберігаються до 4 місяців.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...