Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити огірки

Як виростити огірки

Багато хто вважає огірки обов’язковим доповненням до літнього салату, то чому б не спробувати виростити свій власний?

Крок 1

Насіння можна висівати в теплиці в горщики, наповнені компостом, з лютого по травень і зберігати в теплі при температурі 20-25C, щоб забезпечити проростання.

Крок 2

Після встановлення розсаду можна висаджувати в саджалку для овочів і фруктів.

Перевірте інструкції на упаковці з насінням, щоб дізнатися, чи потрібно видаляти розсаду, яка випустила чоловічі квіти (ті, що не мають здуття позаду).

Тоді ви можете прийняти рішення продовжувати вирощувати в теплиці або перенести кашпо на вулицю.

Якщо ви вирішите перенести кашпо на вулицю, загартуйте рослини, періодично виносячи кашпо на вулицю, коли погода гарна, а потім повертайте її в теплицю на ніч. Робіть це протягом кількох тижнів, щоб допомогти ніжним рослинам звикнути до зовнішньої температури, коли мине вся небезпека заморозків.

Крок 3

Усі огірки потрібно регулярно підгодовувати добривом "Чистий лист" для огірків.

Також важливо добре поливати рослини, особливо в посушливі періоди. Огірки в основному складаються з води, тому якщо вони пересохнуть, вони будуть не дуже смачними.

Збирайте огірки з липня по вересень і їжте відразу.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...