Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити огірки

Як виростити огірки

Багато хто вважає огірки обов’язковим доповненням до літнього салату, то чому б не спробувати виростити свій власний?

Крок 1

Насіння можна висівати в теплиці в горщики, наповнені компостом, з лютого по травень і зберігати в теплі при температурі 20-25C, щоб забезпечити проростання.

Крок 2

Після встановлення розсаду можна висаджувати в саджалку для овочів і фруктів.

Перевірте інструкції на упаковці з насінням, щоб дізнатися, чи потрібно видаляти розсаду, яка випустила чоловічі квіти (ті, що не мають здуття позаду).

Тоді ви можете прийняти рішення продовжувати вирощувати в теплиці або перенести кашпо на вулицю.

Якщо ви вирішите перенести кашпо на вулицю, загартуйте рослини, періодично виносячи кашпо на вулицю, коли погода гарна, а потім повертайте її в теплицю на ніч. Робіть це протягом кількох тижнів, щоб допомогти ніжним рослинам звикнути до зовнішньої температури, коли мине вся небезпека заморозків.

Крок 3

Усі огірки потрібно регулярно підгодовувати добривом "Чистий лист" для огірків.

Також важливо добре поливати рослини, особливо в посушливі періоди. Огірки в основному складаються з води, тому якщо вони пересохнуть, вони будуть не дуже смачними.

Збирайте огірки з липня по вересень і їжте відразу.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...