Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити огірки

Як виростити огірки

Багато хто вважає огірки обов’язковим доповненням до літнього салату, то чому б не спробувати виростити свій власний?

Крок 1

Насіння можна висівати в теплиці в горщики, наповнені компостом, з лютого по травень і зберігати в теплі при температурі 20-25C, щоб забезпечити проростання.

Крок 2

Після встановлення розсаду можна висаджувати в саджалку для овочів і фруктів.

Перевірте інструкції на упаковці з насінням, щоб дізнатися, чи потрібно видаляти розсаду, яка випустила чоловічі квіти (ті, що не мають здуття позаду).

Тоді ви можете прийняти рішення продовжувати вирощувати в теплиці або перенести кашпо на вулицю.

Якщо ви вирішите перенести кашпо на вулицю, загартуйте рослини, періодично виносячи кашпо на вулицю, коли погода гарна, а потім повертайте її в теплицю на ніч. Робіть це протягом кількох тижнів, щоб допомогти ніжним рослинам звикнути до зовнішньої температури, коли мине вся небезпека заморозків.

Крок 3

Усі огірки потрібно регулярно підгодовувати добривом "Чистий лист" для огірків.

Також важливо добре поливати рослини, особливо в посушливі періоди. Огірки в основному складаються з води, тому якщо вони пересохнуть, вони будуть не дуже смачними.

Збирайте огірки з липня по вересень і їжте відразу.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...