Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити нарциси

Як виростити нарциси

Нарциси (Нарциси) — це весняні цибулинні рослини, які прикрашають наші сади та сповіщають про прихід довших, яскравіших днів. Є багато різних сортів, одні зацвітають уже в січні, а інші — на початку травня.

 

Як виростити нарциси

Висаджуйте цибулини нарцисів восени у вологий, але добре дренований ґрунт на сонці. Вони добре поєднуються з багатьма іншими весняними квітами, включно з настінними квітами та примулами, і ідеально підходять для весняної виставки в горщиках. 


Де посадити нарциси

Нарциси ростуть у горщику

Нарциси найкраще почуваються на сонці, але переносять і легку тінь. Посадіть їх у вологий, але дренований ґрунт. Нарциси можна вирощувати в контейнерах, на бордюрах або натуралізувати на газонах.

 

Коли садити цибулини нарцисів

Найкращий час для посадки цибулин нарцисів – осінь, з вересня по листопад. Це дає цибулинам час для розвитку коренів до того, як температура впаде, щоб вони могли почати новий ріст і зацвісти, як тільки температура знову підвищиться навесні.

Це не означає, що ви не можете садити їх в інші пори року. З листопада по січень можна придбати багато вигідних угод, садові центри намагаються продати залишки. Купити зі знижкою пакетик цибулин нарцисів і посадити їх у грудні цілком нормально – просто переконайтеся, що цибулини міцні та не мають ознак цвілі. Висаджувати цибулини нарцисів можна вже в січні. Після посадки цибулинам може знадобитися більше часу, щоб прижитися і зацвісти, але вони повинні наздогнати в наступні роки.


Як посадити нарциси

Вирощування нарцисів - посадка цибулин нарцисів

Завжди вибирайте великі та тверді цибулини, уникаючи будь-яких м’яких або явно гнилих. Перекопайте ущільнений ґрунт і додайте органіку, наприклад домашній компост або добре перепрілий гній.

Більшість цибулин нарцисів слід садити на глибину приблизно 10 см, що приблизно вдвічі перевищує глибину самої цибулини (дотримуйтесь інструкцій, наданих для окремих сортів). У відкритому ґрунті висаджуйте разом до шести цибулин нарцисів – якщо більше, то вони швидко загуснуть. У горщики ви можете висаджувати скільки завгодно цибулин разом, тому що експозиція буде менш довговічною, і ви зможете пересаджувати цибулини в землю через один-два роки.

 Полийте горщики, щоб ґрунт залишався вологим, але не мокрим. Цибулини нарцисів можна залишити в горщику на багато років, але щороку видаляйте та замінюйте компост над цибулинами.

 

 

Висаджуючи цибулини нарцисів у траву, найпростіший спосіб створити природний вигляд – це кинути жменю цибулин на газон і посадити їх там, де вони приземляться. Використовуйте сівалку для цибулин, щоб витягнути пробки з ґрунту, а потім засунути цибулини в отвори загостреним кінцем догори. Накрийте ґрунтом і дерном, які ви щойно видалили.

Цибулини можна висаджувати у відкритий ґрунт за допомогою ручної кельми або саджалки для цибулин. Розмістіть лампочки на дві ширини колби.


Як доглядати за нарцисами

Вирощування нарцисів - як доглядати за нарцисами

Щовесни вносьте в горщики добриво для цибулин із повільним вивільненням. Відмерлі рослини після цвітіння та залишають листя відмирати природним шляхом, тому поживні речовини з листя повертаються до цибулини (це покращує потенціал цвітіння наступного року).

 

Як розмножити нарциси

Сформовані куртки нарцисів можна розділити восени. Обережно підніміть грудки садовою вилкою та очистить цибулини. Пересаджуйте відразу. При наявності часу і терпіння можна виростити нарциси з насіння. Замість того, щоб висаджувати насіння після цвітіння, залиште кілька головок для розвитку, а потім висійте насіння, коли вони дозріють. Майте на увазі, що нарциси зацвітуть через кілька років.


Вирощування нарцисів: розв'язання проблеми

Нарциси можуть страждати від «сліпоти». Саме тут вони дають здоровий урожай листя, але не цвітуть. Є кілька причин, чому це може статися, включаючи поганий ґрунт, скупченість і тінь. Зазвичай ви можете розв'язувати проблему, але може знадобитися кілька років, щоб цибулини знову зацвіли. Просто викопайте їх восени й пересадіть. Якщо вони росли в тіні, посадіть їх на сонячне місце. Якщо цибулини переповнені, розділіть їх і посадіть меншими групами. Якщо ґрунт бідна, то збагачують її добре перепрілим гноєм або домашнім компостом. Цибулини добре полийте і підгодуйте органікою. Через кілька років ви повинні знову побачити квіти нарцисів.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...