Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити найсмачніші помідори

Як виростити найсмачніші помідори

М’які помідори, куплені в магазині, не є шматочком смаку, який ви можете отримати, вирощуючи власні вдома. Але навіть у вашому саду є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зробити їх ще смачнішими. 

 

Якщо ви віддаєте перевагу більш солодким помідорам, тоді варто виростити один із наших випробуваних сортів із найсолодшим смаком. Також важливий догляд, який ви забезпечуєте під час вирощування, що покращить смак і збільшить урожай помідорів.

 

 

Сіяти насіння рано

Висівайте насіння рано і вирощуйте рослини під укриттям, щоб продовжити сезон. Прочитайте наші поради щодо раннього посіву насіння.

 
Посів насіння томатів в пропагатор

Висаджуйте на сонці

Висаджуйте помідори там, де вони отримують багато сонця. Для підвищення врожайності більше значення має кількість світлового дня, яке отримує помідор, ніж тепло. Садити помідори можна прямо в ґрунт або в мішки для вирощування.

 
Полив рослин томатів у мішках для вирощування на сонці

Використовуйте щеплені рослини

Спробуйте щеплені рослини, які мають більш сильну підщепу і будуть більш продуктивними.

 
Важкий урожай томатів біфштекс на щепленій рослині

Годувати щотижня

Підгодовуйте рослини один раз на тиждень добривом з високим вмістом калію, коли є квіткові бруньки, щоб стимулювати плодоношення.

Відмірювання рідкого томатного корму в лійку

Видаліть бічні пагони

Видаліть бічні пагони та прищипніть верхівку рослини, коли є три-чотири кисті, щоб ріст зосередився на плодах, а не на рослині.

 
Відщипування пагона від рослини томата

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...