Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити найсмачніші помідори

Як виростити найсмачніші помідори

М’які помідори, куплені в магазині, не є шматочком смаку, який ви можете отримати, вирощуючи власні вдома. Але навіть у вашому саду є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зробити їх ще смачнішими. 

 

Якщо ви віддаєте перевагу більш солодким помідорам, тоді варто виростити один із наших випробуваних сортів із найсолодшим смаком. Також важливий догляд, який ви забезпечуєте під час вирощування, що покращить смак і збільшить урожай помідорів.

 

 

Сіяти насіння рано

Висівайте насіння рано і вирощуйте рослини під укриттям, щоб продовжити сезон. Прочитайте наші поради щодо раннього посіву насіння.

 
Посів насіння томатів в пропагатор

Висаджуйте на сонці

Висаджуйте помідори там, де вони отримують багато сонця. Для підвищення врожайності більше значення має кількість світлового дня, яке отримує помідор, ніж тепло. Садити помідори можна прямо в ґрунт або в мішки для вирощування.

 
Полив рослин томатів у мішках для вирощування на сонці

Використовуйте щеплені рослини

Спробуйте щеплені рослини, які мають більш сильну підщепу і будуть більш продуктивними.

 
Важкий урожай томатів біфштекс на щепленій рослині

Годувати щотижня

Підгодовуйте рослини один раз на тиждень добривом з високим вмістом калію, коли є квіткові бруньки, щоб стимулювати плодоношення.

Відмірювання рідкого томатного корму в лійку

Видаліть бічні пагони

Видаліть бічні пагони та прищипніть верхівку рослини, коли є три-чотири кисті, щоб ріст зосередився на плодах, а не на рослині.

 
Відщипування пагона від рослини томата

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...