Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити моркву

Як виростити моркву

Морква, зібрана прямо з землі, на смак набагато краща, ніж куплена в магазині, з неймовірною солодкістю та смаком, не кажучи вже про гордість, яку ви відчуєте, ївши продукт, вирощений власноруч.

Їх легко вирощувати та вони дають високі врожаї, тому є ідеальним овочем для випробування на грядках, у великих горщиках або на овочевій грядці.

Для вирощування довгих стрижневих коренів моркві потрібен глибокий, добре дренований і родючий ґрунт. Їх можна вирощувати в глибоких горщиках, що може бути простіше, якщо часу на підготовку мало або у вашому саду мало місця.

 

Маючи чудовий насичений солодкий смак, вони сповнені вітамінів. Це насіння моркви чудово підходить для посадки в контейнери, тому ідеально підходить для тих, хто має обмежений простір. Крім того, таку моркву краще варити цілком. Просто додайте їх до смачної печені або свіжих салатів для насиченого смаку.

Крок 1

Морква любить сонячну ділянку з родючим, добре дренованим ґрунтом. Приберіть з майданчика якомога більше каменів. Вони можуть призвести до викривлення коренів.
 
Використовуйте нитку, прикріплену до двох тростинок, щоб позначити лінію сівби, тримайте кожну сівку на відстані від 15 до 30 см одна від одної. Створіть неглибокий рядок глибиною приблизно 1 см і помірно посійте насіння вздовж лінії, а потім покрийте дрібним шаром ґрунту.
 

Крок 2

Полийте після посіву та підтримуйте ґрунт вологим. Ви можете сіяти більше насіння з інтервалом у два тижні для безперервного збору врожаю. Не забувайте підживлювати добривом "Чистий лист" універсальне для саду та городу.

Після проростання важливо прорідити розсаду, щоб рослини знаходилися на відстані близько 7 см одна від одної, але робіть це обережно, оскільки запах пошкодженого листя може привабити морквяну муху.

 

Крок 3

Культури зазвичай готові до збирання з червня, приблизно через 7 тижнів після посіву.

Для моркви основного врожаю потрібно трохи більше часу, і вона готова через 10 тижнів.

Зберігайте моркву в землі до тих пір, поки вона не знадобиться. Їх можна навіть залишити в землі на зиму, але не якщо слимаків багато або зима сувора.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...