Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити мирну лілію

Як виростити мирну лілію

Мирна лілія, Spathiphyllum wallisii, — популярна домашня рослина, яка не потребує догляду, із глянцевим зеленим листям і білими квітами, які називаються спатеями. Родом із Центральної Америки, він звик до теплого вологого середовища та ідеально підходить для вирощування у світлій ванній кімнаті. Мирні лілії легко вирощувати та відносно безпроблемно.

 

Назва «лілія миру» пов’язана з її білими квітами, які, як вважається, схожі на білі прапори (символ миру). Мирна лілія насправді не є лілією, а арумом, і входить до того ж сімейства, що й зантедескія, лорди та жінки (Arum maculatum), а також менш очевидні рослини, такі як швейцарська сирна рослина (монстера) і тупа тростина (диффенбахія). Мирні лілії легко вирощувати, їм не потрібно багато світла, вони допомагають очищати повітря.

 

Як виростити мирну лілію

 

Вирощуйте мирну лілію у світлому місці, захищеному від прямих сонячних променів. Поливайте регулярно, підтримуючи компост вологим, але не мокрим. Навесні та влітку кожні два тижні годуйте рідким кормом для кімнатних рослин. Мертвоголовий відцвіт і регулярно прибирайте пил або протирайте листя, щоб забезпечити хороший фотосинтез. У сухих приміщеннях вам може знадобитися час від часу обприскувати листя туманом, щоб підвищити вологість.

 

Де виростити мирну лілію

 
Як виростити мирну лілію - розмістіть мирні лілії на вітрині кімнатних рослин

Для мирних лілій найкраще підходить яскраве непряме світло, ідеально захищене від холодних протягів, тому виберіть місце трохи далі від дверей і камінів. мирні лілії звикли до тропічного середовища, тому найкраще вологе приміщення, наприклад ванна кімната.

 

Як посадити мирну лілію

 
Як виростити мирну лілію - посадка мирної лілії в горщик

Виберіть горщик розміром не більше ніж на третину кореневої грудки. Заповніть горщик на дві третини багатоцільовим компостом або компостом для кімнатних рослин без торфу, а потім посадіть мирну лілію, наповнивши навколо кореневої кулі більше компосту. Добре полийте і дайте стекти.

 

Догляд за мирною лілією

 
Як виростити мирну лілію - протираючи листя мирної лілії, щоб видалити пил

Регулярно поливайте свою мирну лілію, в ідеалі, щоб компост повністю не висихав, але також не був заболочений. Як правило, зачекайте, поки верхні кілька сантиметрів компосту висохнуть, перш ніж знову поливати. Якщо ви не будете поливати їх досить часто, ви незабаром зможете сказати – мирні лілії в’януть після зневоднення. Просто полийте ще раз і дотримуйтеся режиму поливу.

 
 

Навесні та влітку годуйте свою мирну лілію кожні два тижні рідким рослинним кормом, дотримуючись інструкцій на звороті пляшки.

 

Кожні кілька років пересаджуйте свою мирну лілію в трохи більший горщик зі свіжим компостом. Насправді мирні лілії добре почуваються, коли їх коріння трохи обмежене, але періодичне в’янення, незважаючи на регулярний полив, є ознакою того, що рослина переросла горщик.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...