Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити мікрозелень

Як виростити мікрозелень

Мікрозелень, мікротрав’я або мікролистя — це просто розсада листяних трав і рослин, яким ми зазвичай даємо вирости до повного розміру перед збиранням. 

Всю мікрозелень вирощують однаково, висівають у компост і ставлять на світло. Вони настільки маленькі, що їх можна вирощувати цілий рік на підвіконні в кімнаті. Їх можна вирощувати майже в будь-якому місці, від лотків для насіння та старих горщиків для йогурту до шматків жолобів, і вони повинні бути готові до збору лише через один-два тижні після посіву.

Забезпечте постійне надходження мікрозелені, посіваючи по черзі щотижня, щоб нове листя було готове до збирання саме тоді, коли закінчується остання партія. Більшість із них готові до збору лише через кілька днів після проростання та мають усі аромати повністю вирощених рослин, привносячи концентрований, вишуканий аромат до ваших улюблених страв.

Поради щодо купівлі мікрозелені

  • Виберіть різне листя та трави, які вам подобаються – немає сенсу вирощувати листя, смак яких вам не подобається
  • Ви можете придбати насіння мікрозелені в місцевому садовому центрі або в Інтернеті. Звичайне насіння трав або листя салату ідеально підходить – ви просто збираєте листя раніше, ніж для традиційного збору врожаю

 

 

Ви будете потребувати

  • Насіння листових овочів або трав
  • Універсальний компост без торфу
  • Жолоб або лоток для насіння
  • Лійка
 

Крок 1

Заповніть жолоб (заклейте кінці скотчем, щоб компост не висипався) або лоток для насіння компостом. Злегка зафіксуйте його рукою. Використовуйте свій палець, щоб неглибоко просвердлити компост, а потім посіяти щільну, але рівномірну лінію мікронасіння зелені – товсті грудки насіння можуть призвести до хвороби в’янення та втрати врожаю.

Посів насіння мікрозелені
 

Крок 2

Поставте на підвіконня і злегка полийте. Ваше мікролистя повинні бути готові до збирання приблизно через тиждень, хоча взимку це займе на кілька днів довше, ніж влітку. Збирайте, коли вони ще крихітні, або відрізаючи їх біля основи, або висмикуючи разом з корінням тощо.

Молода мікрозелень
 
 

Користь для здоров'я

Мікролистя і мікротрав зазвичай їдять свіжими й сирими, і чим свіже листя, тим більше в них міститься вітамінів і мінералів. Кожен маленький листочок - це золота жила вітамінів, антиоксидантів і мінералів, таких як залізо, фолієва кислота та калій.

 

Саджанці.  Фото: Getty Images.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...