Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити крокуси

Як виростити крокуси

Навесні та восени крокуси привносять в сад яскраві кольори. Килими з дрібних пурпурних, жовтих і білих квітучих клубнелуковиць радують себе з кінця зими. Вони також є вкрай необхідним джерелом нектару та пилку для комах-запилювачів, які щойно виходять із зимової сплячки. Родом зі Східної Європи, крокуси легко вирощувати навесні , вони добре підходять для вирощування в горщиках і натуралізації в траві.

 

Як виростити крокуси

Висаджуйте бульбоцибулини крокусу у вологий, але добре дренований ґрунт на сонці, висаджуючи бульбоцибулини на глибину, яка втричі перевищує власний розмір. Ви можете вирощувати крокус на передній частині бордюру, натуралізований у траві або в горщиках. Завжди дозволяйте листю повністю відмерти після цвітіння.


Коли садити цибулини крокусів

Висаджують цибулини крокусів восени, з вересня по листопад. У Великій Британії ви можете висаджувати крокуси до Різдва, якщо цибулини залишаються твердими й на них не утворилася цвіль, але ви можете виявити, що вони цвітуть пізніше, ніж зазвичай. Ви можете висадити горщики з попередньо вирощеними весняними крокусами навесні, щоб вони швидко забарвилися, але будь-які цибулини, що залишилися з осені, швидше за все, до весни розм’якнуть і запліснявіють, а отже, непридатні для посадки. Однак осінній крокус Colchicum autumnale можна садити та навесні.


Де садити крокуси

Більшість сортів крокусів потрібно висаджувати на сонячному відкритому місці. Вони успішно натуралізуються в траві, щоб створити чудовий весняний луг. Деяким видам, наприклад Crocus gargaricus , потрібен вологий, але добре дренований ґрунт, вони також ростуть у півтіні.

Крокуси можна вирощувати в горщиках як окремо, так і в суміші з іншими весняноцвітими цибулинними. Додайте багато піску для дренажу.


Як садити крокуси

Як виростити крокуси - посадка цибулин крокусів на газон

Посадіть крокуси в добре дренований або дуже піщаний і дренований ґрунт або компост. Шафранові крокуси та інші осінньо квітучі сорти потрібно садити досить глибоко – приблизно на 10 см у добре дренований багатий ґрунт на сонячному місці та на відстані 7,5 см один від одного. Немає необхідності попередньо замочувати цибулини крокусів перед посадкою.

Обов’язково висаджуйте бульбоцибулини крокусу загостреним кінчиком догори, а сплощеним кінцем на дні посадкової ями.

 

 

Як доглядати за крокусами

Як виростити крокуси - Крокус «Жанна Дарк»

Якщо у вас є крокуси, які натуралізувалися в траві, не стрижіть газон, поки квіти не загинуть, а листя не пожовтіє і не зникне.

Весняний крокус зацвітає, коли сонце прогріває ґрунт. Однак осінньоцвітучі крокуси реагують на зниження температури ґрунту. Таким чином, більш м’якою осінню цвітіння може бути не таким інтенсивним, якщо ночі недостатньо прохолодні.

 

Як розмножити крокуси

Крокуси розмножаться, як тільки заживуть, і створять власні колонії. Якщо ви хочете розмножити свою колекцію, восени викопайте великі грудки та розділіть їх на менші або очистить окремі клубнелуковиці та посадіть у горщик


 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...