Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити крес-салат

Як виростити крес-салат

Вам навіть не потрібен сад, щоб посіяти витривале насіння однорічного крес-салату і насолодитися швидким і легким урожаєм їстівного листя в будь-який час року. Яскравого підвіконня буде достатньо!

Існує три основних види крес-салату; звичайна, кучерява і грецька. Надаючи м’який гірчичний смак їжі, крес-салату можна збирати через п’ять днів після посіву і до досягнення зрілості у віці приблизно місяця. Ось усе, що вам потрібно знати про вирощування цієї здорової мікрозелені. 

Які види крес-салату я можу виростити з насіння?

Кресс

 

Крес-салат належить до того ж сімейства, що й крес-салат, але не має близького споріднення. Їй потрібен зволожений ґрунт, щоб рости та мати сильніший смак. Якщо ви хочете вирощувати більше різноманітних культур на підвіконні, наш набір мікрозелені надасть усе необхідне для цілорічного запасу.

Як найкраще сіяти насіння крес-салату?

Кресс-головки зрізають

Щоб отримати швидкий урожай у будь-який час року, просто посипте насіння крес-салату на поверхню вологого кухонного рушника. Обережно притисніть насіння, щоб вони контактували з вологою, покладіть рушник у неглибоку місткість і накрийте харчовою плівкою, щоб вони не висохли. Зріжте верхівки, коли вони досягнуть приблизно дюйма, і насолоджуйтесь!

Приблизно через тиждень вирощування на тканині ваша розсада почне страждати від нестачі поживних речовин. Щоб отримати зрілі рослини крес-салат, вам потрібно буде посіяти насіння крес-салату на шар насіннєвого компосту. Вони проростуть протягом кількох днів, якщо їх підтримувати вологими.

Чи можна вирощувати крес-салат у відкритому ґрунті?

Кресс вирощений у відкритому грунті

Крес-салату є стійким однорічником, і його можна успішно вирощувати у відкритому ґрунті. Посійте насіння крес-салату прямо в неглибоку грядку на грядці або на грядці. Ви також можете посіяти їх у віконні ящики та контейнери для патіо, якщо у вас мало місця в саду.

Злегка засипте насіння крес-салату ґрунтом і добре полийте. Якщо ви прорідите розсаду, коли вона досягне одного дюйма у висоту, це зменшить конкуренцію за поживні речовини та світло, що дасть кращі результати. Обов’язково регулярно поливайте свої що достигає рослини, щоб запобігти їх вицвітанню в теплу погоду, і регулярно збирайте листя крес-салату, коли вони дозрівають.

Коли мій крес-салат готовий до вживання?

Кресс в бутерброді

І листя, і квіти крес-салату їстівні, тому ви можете зрізати та їсти їх, щойно ваші саджанці досягнуть дюйма у висоту, і поки вони не дозріють. 

Ви дізнаєтеся, що ваші рослини на відкритому повітрі досягли зрілості, коли вони досягнуть приблизно 15 см у висоту і почнуть давати квіти. 

Короткий посібник із вирощування власного крес-салату

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...