Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити горох

Як виростити горох

Свіжозібраний горох смачний, його легко виростити самостійно. Вирощуйте лущильний сорт для традиційного, жирного, круглого садового гороху або спробуйте їстівний стручок, як-от цукор чи манжету. 

 

Як сіяти насіння гороху

Горох «Purple Magnolia» від Thompson & Morgan

Насіння гороху можна висівати безпосередньо у ґрунт у відкритому ґрунті з лютого по червень. Якщо погода не по сезону холодна, вирощуйте горох у теплиці або на сонячному підвіконні, а коли температура підвищиться, перенесіть розсаду в сад. Крім того, розігрійте садовий ґрунт до ідеальних 10 градусів за допомогою клоша. Сійте насіння кожні 10-14 днів, починаючи з березня, щоб отримати безперервний урожай протягом усього літа.

Коли мій горох готовий до збирання?

Горох «Рондо» від Thompson & Morgan

Горох готовий до збирання приблизно через 11-15 тижнів після посіву. Ви дізнаєтеся, що ваші лущильні сорти готові до збору, коли стручки розбухнуть горохом. Манжету найкраще збирати, поки молоді стручки ще абсолютно плоскі, тоді як цукрові стручки слід збирати, коли стручки напівзрілі та тільки починають набухати.

Збирайте горох щодня, щоб заохотити ваші рослини продовжувати врожайність і уникнути розвитку жорстких стручків. Збирайте стручки, починаючи з нижньої частини рослини, і заморожуйте будь-які надлишки, щоб насолодитися ними пізніше в році.

Чи підгодовувати свій горох?

Горох є бобовими культурами, які природним чином фіксують власний азот, тому додавання кормів, багатих азотом, може стимулювати ріст кущистої зелені, але зменшувати врожайність гороху. Якщо ваші овочеві рослини вирощені на хорошому, родючому ґрунті з великою кількістю органічних речовин, вони не потребуватимуть додаткових підживлень. 

Наприкінці сезону залиште коріння відпрацьованих рослин гороху на грядці. Це дозволить всьому азоту, що зберігається в коренях, залишатися в ґрунті. Наступного року вирощуйте в цьому місці такі голодні рослини, як капуста, оскільки вони дійсно оцінять надлишок азоту.

Що пішло не так з моїми рослинами гороху?

Pea 'Buddy' від Thompson & Morgan

Миші люблять викопувати та їсти насіння гороху, посаджені на вулиці в саду. Ви можете встановити пастки або просто посіяти насіння в модульні лотки в приміщенні, щоб дати їм можливість безпечно розвиватися перед висадкою.

Наполовину з'їдені стручки гороху? Це може бути роботою гусениці горохової молі, що вказує на зараження під час цвітіння. У період цвітіння використовуйте сітку проти комах або сіяйте ранній і пізній горох, який цвіте поза періодом льоту горохової совки.

Якщо лісові голуби заважають, захистіть свій молодий горох сіткою або повісьте відлякувачі, такі як ключі або диски.

Іноді на поверхні листя гороху може з’явитися борошниста роса. Зменште ймовірність появи плісняви, підтримуючи ґрунт вологим і знижуючи температуру повітря навколо рослин. Надання рослинам достатнього простору для циркуляції повітря також допоможе запобігти цій проблемі. 

Короткий посібник з вирощування гороху

 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...