Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити гіацинти

Як виростити гіацинти

Садівники люблять гіацинти за їх ефектні, барвисті та дуже ароматні квіти. Весняну цибулину, яку легко виростити, якщо ретельно підготуватися, ви навіть зможете змусити їх зацвісти вдома до Різдва. Незалежно від того, вирішите ви посадити їх у своїх бордюрах, контейнерах або навіть віконних ящиках, ось як отримати найкраще від своїх гіацинтів. Прочитайте наш корисний посібник про те, як і коли садити цибулини гіацинтів нижче.

Як виростити гіацинти на вулиці

готові до посадки цибулини гіацинтів

Восени висаджуйте цибулини гіацинтів групами. Як і більшості цибулин, їм потрібен добре дренований, родючий ґрунт на сонці. Спочатку очистить ділянку від бур’янів, а перед посадкою внесіть у ґрунт органічні речовини, такі як добре перепрілий гній, перероблені зелені відходи або компост.

Цибулини гіацинта можуть дратувати вашу шкіру, тому надягайте рукавички, щоб працювати з ними. Посадіть цибулини на глибину 10 см, відстань між ними 8 см. Засипте ґрунтом і злегка закріпіть, не притоптуючи, оскільки це може пошкодити кінчики, що ростуть. Поки ґрунт вологий, поливати цибулини не потрібно.

Як виростити гіацинти в горщиках

Гіацинт «Селекція» від T&M

Акуратний і компактний вигляд гіацинтів робить їх ідеальними для вирощування в контейнерах на вашій дошці або у внутрішньому дворику, де ви зможете найкраще насолодитися їхнім п’янким ароматом. Для одноразового вибуху кольору використовуйте багатоцільовий компост і висаджуйте цибулини на відстані 5 см одна від одної.

Щоб створити стійкі виставки, які повертаються рік за роком, використовуйте ґрунтовий компост, і висаджуйте свої цибулини трохи далі одна від одної – 8 см зроблять свою справу. Пам’ятайте, що рано щовесни на поверхню компосту потрібно вносити трохи добрива з повільним вивільненням. Перевірте компост і полийте його, щоб він був вологим, але не перезволоженим.

Як виростити гіацинти в кімнатних умовах

Гіацинт «Селекція» від T&M

Почніть з того, що помістіть шар вологого компосту у вибрану місткість – нема потреби додавати добрива. Покладіть цибулини гіацинтів на компост по краю місткості. Вони повинні бути поруч, але не стикатися. Наповніть цибулини компостом так, щоб кінчики цибулин просто просувалися наскрізь, пам’ятаючи про наявність місця для поливу.

Накрийте свої контейнери чорними контейнерами для сміття та помістіть їх у холодне й темне місце, як-от у льох, сарай або гараж – ідеальною є температура близько 9°C. Залиште на 10 тижнів, регулярно перевіряючи їх і помірно поливаючи, якщо компост виглядає сухим.

Коли пагони виростуть на кілька дюймів над поверхнею компосту, перенесіть контейнери в приміщення та поставте їх у світле прохолодне місце, не ставлячи їх над радіатором. Поливайте щоразу, коли компост починає висихати, і приблизно через три тижні ваші гіацинти зацвітуть.

Догляд за своїми гіацинтами

Гіацинт

Уникайте перезволоження компосту або дозволяйте йому повністю висохнути. Після цвітіння можна висадити кімнатні гіацинти в саду, де вони зацвітуть наступної весни.

Гіацинти, вирощені в землі, вимагають дуже мало догляду. Як тільки квіти зів’януть, придушіть їх, не забудьте залишити листя відмирати природним шляхом, щоб годувати цибулину на наступний рік.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...