Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити гіацинти

Як виростити гіацинти

Гіацинти — чудові, ароматні весняні цибулини, які легко вирощувати. Вони цвітуть у різноманітних кольорах, від традиційних фіолетових і рожевих до білих і навіть лілових. Посадіть гіацинти на передній частині бордюрів саду для весняного показу або в горщиках для ароматного сплеску кольору ближче до будинку. Гіацинти також можна висаджувати для різдвяних виставок у приміщенні.

 

Як виростити гіацинти

Вирощуйте гіацинти у вологому, але добре дренованому ґрунті на сонці з вересня по листопад. Посадіть цибулини гіацинтів на глибину 10 см і на відстані 8 см одна від одної. Поливати, коли ґрунт висохне.


Де вирощувати гіацинти

Як виростити гіацинти - де вирощувати гіацинти

Гіацинти добре працюють на передній частині весняних бордюрів разом з іншими весняними цибулинними, такими як виноградні гіацинти (мускарі) і тюльпани. Їх невеликий розмір (до 5-30 см у висоту) робить їх ідеальними для весняних виставок у горщиках.

У будинку вирощуйте гіацинти у світлому, провітрюваному місці, в ідеалі з великою кількістю сонячного світла.


Як садити гіацинти

Як виростити гіацинти - посадка гіацинтів в горщики

Переконайтеся, що ви завжди надягаєте рукавички, коли садите цибулини гіацинтів, оскільки вони можуть дратувати шкіру.


Як посадити гіацинти в кімнаті

Як виростити гіацинти - як посадити гіацинти в кімнатних умовах

Гіацинти створюють фантастичні, ароматні різдвяні виставки. Щоб отримати найкращі результати, купуйте «підготовлені» або термічно оброблені цибулини, які не потрібно витримувати так довго, щоб стимулювати раннє цвітіння. Садити кімнатні гіацинти не потрібно так глибоко, як у горщики або в землю.

Просто помістіть цибулини на 5-сантиметровий шар компосту, щоб вони були близько одна до одної, але не торкалися. Навколо них насипте компост, щоб було видно верхню частину кожної цибулини. Злегка полийте, щоб зволожити компост. Накрийте їх і потримайте в темному та прохолодному місці приблизно на 10 тижнів, поки не з’являться сходи, а потім перемістіть у світле, провітрюване місце, щоб зацвіли.

Коли садити цибулини гіацинтів

Висаджують цибулини гіацинтів восени, зазвичай з вересня по листопад. Однак зазвичай ви можете обійтися посадкою гіацинтів до Різдва, але ви можете виявити, що вони зацвітуть пізніше, ніж зазвичай.

Для різдвяних гіацинтів висаджуйте цибулини приблизно за 13 тижнів до цього, приблизно в останній тиждень вересня. Для гарантованого різдвяного цвітіння посадіть три партії, кожну з тижневими інтервалами, тому, якщо одна партія закінчиться, збоку будуть ще дві, готові зацвісти у великий день.

 

Щоб «примусити» гіацинти до цвітіння, їх потрібно на деякий час укрити. Ви можете накрити їх старою ковдрою, соломою або товстою газетою та зберігати в сараї чи гаражі, де вони залишатимуться прохолодними (9ºC ідеально), до 10 тижнів (вимушеним цибулинам потрібно лише шість тижнів). Регулярно перевіряйте їх і ще раз злегка полийте, якщо компост висохне.

Коли пагони виростуть, перенесіть гіацинти в кімнату у світле прохолодне місце, наприклад на підвіконня. Будьте обережні, щоб не ставити їх поблизу джерела тепла, наприклад радіатора, оскільки вони можуть занадто швидко вирости та перекинутися. Поливайте за потреби, як правило, коли компост починає висихати. Коли гіацинти зацвітуть у приміщенні, вони зацвітуть лише три тижні.


Як виростити гіацинти в скляній вазі

Як виростити гіацинти - посадка гіацинтів в скляну вазу

Ви також можете вирощувати цибулини гіацинтів у скляних банках або вазі без компосту. Використовуйте для цього тільки термооброблені цибулини. Просто наповніть кожну склянку гіацинта водою трохи нижче, де буде знаходитися основа лампи, а потім поставте цибулину на місце. Переконайтеся, що він не торкається води, а знаходиться прямо над нею. Помістіть склянку в прохолодне (нижче 10°C) темне місце на шість тижнів для утворення коренів. Коли головний зелений пагін досягне приблизно 7-10 см у висоту, поставте скло на повне світло та спостерігайте, як квітка поступово розвивається. Кожен день повертайте скло на пів оберта, щоб рослина не виросла до світла і не перекинулася. При необхідності долийте воду.

 

Що робити з цибулинами гіацинтів після цвітіння

Після цвітіння квіти та листя гіацинта відмирають у цибулині, де зберігаються поживні речовини для сприяння росту наступного року. Тому гіацинти, вирощені у відкритому ґрунті, можна залишити в ґрунті, щоб вони знову з’явилися наступного року. Видаліть квітконосне стебло, щоб рослина не витрачала енергію на виробництво насіння. Дайте листю повністю відмерти і підгодуйте багатим на калій добривом, таким як підгодівля помідорів, які цибулина використовуватиме для виробництва квітів наступного року.

Висаджені цибулини гіацинтів для кімнатних виставок не підходять для повторного використання в приміщенні, але ви можете посадити їх на вулиці, і вони цвістимуть щовесни протягом багатьох років.


Як розмножити гіацинти

Цибулини гіацинтів, вирощені в землі, будуть природним чином розмножуватися шляхом утворення пагонів. Ви можете викопати цибулини та видалити їх восени та взимку, або дозволити грудці зрости природним шляхом.


Вирощування гіацинтів: вирішення проблеми

Як виростити гіацинти - вирішення проблеми

Найбільш поширеною проблемою при вирощуванні гіацинтів в кімнатних умовах є те, що вони перекидаються. Це викликано важкими стеблами квітів і занадто сильним теплом. Переконайтеся, що ваші гіацинти ростуть у прохолодних світлих умовах, трохи далі від джерел тепла. Це дозволить їм повільно рости й не перекидатися.

У саду гіацинти можуть не виглядати такими квітучими на другий-третій рік після посадки. Хоча самі по собі вони виглядають привабливо, ви можете заохотити їх повернутися до початкової форми цвітіння. Щоб сприяти цьому, переконайтеся, що листя відмирає природним шляхом після цвітіння, і добре підживіть цибулини добривом, багатим на калій. Цибулини, які пролежали в землі понад два роки, краще замінити.

 

 

Кращі сорти гіацинтів для вирощування

Гіацинт 'Delft Blue'

Hyacinthus orientalis 'Delft Blue' AGM

Цей приголомшливий сорт гіацинтів отримав свою назву від голландського міста Делфт. Чорнильно-блакитні квіти мають інтенсивний аромат. Хороший сорт для вирощування у відкритому ґрунті під кущами та деревами.


Гіацинт "Аметист"

Гіацинт

«Аметист» має ніжно-рожеві квіти з інтенсивним ароматом. Красиво виглядає в межі з весняноцвітими пульмонариями і примулами.


Гіацинт 'Blue Tango'

Гіацинт

"Blue Tango" - це гіацинт з подвійними квітками, споріднений "Royal Navy", але замість нього з ніжно-блакитними квітами. Цвітіння виділяє потужний аромат, тому це чудовий вибір для вирощування в домашніх умовах.


Гіацинт 'Карнегі'

Гіацинт 'Карнегі'

Білі квіти «Carnegie» чудові як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Мускарі, хіонодокса та незабудки стануть ідеальними партнерами для посадки.


Гіацинт 'Woodstock'

Гіацинт

«Вудсток» — приголомшливий сорт із інтенсивно-фіолетовими квітами — відтінок, який рідко можна побачити у гіацинтів. Особливо добре він виглядає, якщо його посадити контрастними кольорами, наприклад, блідо-жовтими нарцисами та білими анемонами. Насичений ароматом.

 

Гіацинт 'Помадка'

Гіацинт

Цей солодко-запашний гіацинт має рожево-рожеві квіти, зібрані в тісні кисті. Спробуйте посадити «Фондант» із незабудками та білими чи фіолетовими тюльпанами, щоб створити м’яку колірну гамму.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...