Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити газон з насіння

Як виростити газон з насіння

Посів насіння трави для створення нового газону дає змогу підібрати суміш насіння трав, яка найбільше відповідає вашим потребам. Незалежно від того, чи потрібен вам газон загального призначення, газон для гри в боулінг або міцне футбольне поле, для вас є ідеальна суміш насіння трави.

 

Міцні газони зазвичай складаються із суміші райграсу багаторічного (Lolium perenne) і овсяниці червоної (Festuca rubra). Декоративні газони, як правило, містять поєднання низькорослої тонколистої тонкої червоної овсяниці (Festuca rubra subsp. rubra) і лугової трави (Agrostis stolonifera).

Як сіяти насіння трави

 

Насіння трави можна сіяти навесні або восени. Якщо сіяти восени, насіння швидко проросте, оскільки земля тепла і волога. Навесні проростання може трохи сповільнитися. Добре підготуйте ґрунт, перекопавши, видаливши бур’яни та вирівнявши. Насіння трави бажано сіяти відразу після дощу або перед невеликим дощем, щоб насіння швидко проросло. Уникайте посіву під час тривалої посухи або перед сильними дощами, які можуть змити насіння трави.

Посійте насіння трави з нормою півтори унції на квадратний метр. Згрібайте насіння після посіву та позначайте ділянку палицями або тростинами, щоб відлякати котів і птахів.

 


Після того, як ваш газон створений, чому б не придбати якийсь комплект, щоб підтримувати його вигляд у чудовому стані. Наші експерти протестували найкращі газонокосарки для покупки, а також найкращі розпушувачі  та  найкращі аератори.

 

Ви будете потребувати

  • Насіння трави
  • Тростини
  • Пластиковий стакан
  • Граблі
 

Крок 1

Посійте насіння трави з розрахунку півтори унції на квадратний метр. Зважте першу кількість, помістіть її в пластиковий стакан і відзначте сторону, яку використовуватимете як міру. Використовуючи тростини, розмітьте свою ділянку на квадрати площею 1 м і рівномірно розсипте одну чашку насіння в кожен.

Як сіяти насіння трав – посів насіння трав
Як сіяти насіння трав – посів насіння трав

Крок 2

Згрібіть насіння після посіву та покладіть на поверхню кілька гілочок, щоб відлякати птахів і котів. Як тільки трава почне рости, її можна буде скошувати вперше, коли вона досягне 4 см у висоту.

Як сіяти насіння трави – згрібати насіння трави
Як сіяти насіння трави – згрібати насіння трави

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...