Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити газон з насіння

Як виростити газон з насіння

Посів насіння трави для створення нового газону дає змогу підібрати суміш насіння трав, яка найбільше відповідає вашим потребам. Незалежно від того, чи потрібен вам газон загального призначення, газон для гри в боулінг або міцне футбольне поле, для вас є ідеальна суміш насіння трави.

 

Міцні газони зазвичай складаються із суміші райграсу багаторічного (Lolium perenne) і овсяниці червоної (Festuca rubra). Декоративні газони, як правило, містять поєднання низькорослої тонколистої тонкої червоної овсяниці (Festuca rubra subsp. rubra) і лугової трави (Agrostis stolonifera).

Як сіяти насіння трави

 

Насіння трави можна сіяти навесні або восени. Якщо сіяти восени, насіння швидко проросте, оскільки земля тепла і волога. Навесні проростання може трохи сповільнитися. Добре підготуйте ґрунт, перекопавши, видаливши бур’яни та вирівнявши. Насіння трави бажано сіяти відразу після дощу або перед невеликим дощем, щоб насіння швидко проросло. Уникайте посіву під час тривалої посухи або перед сильними дощами, які можуть змити насіння трави.

Посійте насіння трави з нормою півтори унції на квадратний метр. Згрібайте насіння після посіву та позначайте ділянку палицями або тростинами, щоб відлякати котів і птахів.

 


Після того, як ваш газон створений, чому б не придбати якийсь комплект, щоб підтримувати його вигляд у чудовому стані. Наші експерти протестували найкращі газонокосарки для покупки, а також найкращі розпушувачі  та  найкращі аератори.

 

Ви будете потребувати

  • Насіння трави
  • Тростини
  • Пластиковий стакан
  • Граблі
 

Крок 1

Посійте насіння трави з розрахунку півтори унції на квадратний метр. Зважте першу кількість, помістіть її в пластиковий стакан і відзначте сторону, яку використовуватимете як міру. Використовуючи тростини, розмітьте свою ділянку на квадрати площею 1 м і рівномірно розсипте одну чашку насіння в кожен.

Як сіяти насіння трав – посів насіння трав
Як сіяти насіння трав – посів насіння трав

Крок 2

Згрібіть насіння після посіву та покладіть на поверхню кілька гілочок, щоб відлякати птахів і котів. Як тільки трава почне рости, її можна буде скошувати вперше, коли вона досягне 4 см у висоту.

Як сіяти насіння трави – згрібати насіння трави
Як сіяти насіння трави – згрібати насіння трави

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...