Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити фломіс

Як виростити фломіс

Фломіс — це літній квітучий чагарник або багаторічник із Середземномор’я. Також відомий як єрусалимський шавлія, листя дуже схожі на траву, але не мають запаху і не їстівні. Існують різні варіації, всі з характерними квітами з капюшоном, які з’являються в завитках навколо стебла. Більшість із них жовті, але деякі квіти рожеві або лілові. Вони процвітають на сонці та добре дренованих ґрунтах і ідеально підходять для прибережних садів і сухих кордонів. Висушені головки насіння добре працюють на зимовій межі, створюючи ідеальні зимові силуети.

 

Вирощуйте фломіс у вологому, але добре дренованому ґрунті на сонці до півтіні. Обрізайте навесні, щоб стримувати некерований ріст, і підгодовуйте щотижня влітку. Залиште головки насіння, щоб забезпечити декоративну цінність протягом зими.

 

Де посадити фломіс

Вирощуйте фломіс у вологому, але добре дренованому ґрунті на сонці до півтіні. Будучи середземноморськими посухостійкими рослинами, фломіси не переносять зимову вологість – це може вплинути на те, де ви їх посадите.

 

Як посадити фломіс

Викопайте яму такої ж глибини, як горщик, у якому ви купили фломіс, і вдвічі ширше. Якщо ви садите на важкому ґрунті, додайте багато піску в посадкову яму, щоб покращити дренаж. Спочатку посадіть горщикову рослину в яму, щоб перевірити, чи вона знаходиться на правильній глибині, а потім вийміть рослину з горщика та посадіть в яму. Засипте компостом і обережно закріпіть, потім добре полийте.

 

Як доглядати за фломисом

Зрізання фломісів взимку

Влітку кожні два тижні підживлюйте звичайними органічними добривами, але уникайте знищення відцвілих квітів, оскільки насіннєві головки є частиною їх привабливості. Фломіси можуть мати дещо неохайну форму, тому зріжте рослини навесні, щоб утримати їх.

 
 

Як розмножити фломіс

Збір насіння з шавлії єрусалимського

Багаторічний фломіс можна розмножувати поділом навесні, а живцями можна брати чагарниковий фломіс. Ви також можете зберегти насіння деяких видів, восени.

 


Шкідники та хвороби

Фломіди, як правило, не хворіють і не дуже привабливі для шкідників, за винятком листоїдів, які висмоктують сік з листя. Однак вони навряд чи зашкодять рослині.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...