Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити дзвіночки

Як виростити дзвіночки

Масово цвітучий англійський дзвіночок Hyacinthoides non-scripta вражає своєю природною лісовою місцевістю, встеляючи підлогу ще до того, як листя дерева повністю розпуститься. Вважається, що 25-49 відсотків світової популяції дзвіночка знаходиться на Британських островах, що робить його рослиною національного значення. Маленький цибулинний багаторічник, англійський дзвіночок цвіте в квітні та травні та легко поширюється за відповідних умов. Дзвіночки будуть щасливо рости в тінистому саду, і вони добре покривають землю навесні.

 

В останні роки наш рідний дзвіночок схрещувався з більшим іспанським дзвіночком Hyacinthoides hispanica, який був завезений як садова рослина в 17 столітті. Це створило проблеми для нашого рідного дзвіночка, який з часом може вимерти через гібридизацію. Іспанський дзвіночок більший і має набагато більш інтенсивний ріст, ніж наш рідний сорт. У британських садах найчастіше вирощують гібриди (які є плідними й, отже, здатними до самостійного розмноження). Вони виглядають схожими на місцеві дзвіночки, але не мають такої гарної «звисаючої» якості, як в англійських дзвіночків. Також їхні пелюстки мають світліший колір (іноді рожеві), а листя товщі. Гібриди також здатні гібридизуватися з місцевим дзвіночком.

 

 

Як виростити дзвіночки

Вирощуйте дзвіночки у вологому, але добре дренованому ґрунті в півтіні. Вони особливо підходять для вирощування під землею

 


Де виростити дзвіночки

Де виростити дзвіночки

Дзвоники процвітають у вологому, добре дренованому ґрунті, в ідеалі з великою кількістю листя. Найкраще підходить півтінь, але вони також перенесуть сонце.


Як посадити дзвіночки

Найпростіший і надійний спосіб – висадити дзвіночки «на зелень» пізньою весною, після того, як вони відцвітуть. Висаджуйте в натуралістичні кущі глибиною 10 см і приблизно на відстані 10 см один від одного. Можливо виростити дзвіночки з насіння.

 


Як розмножити дзвіночки

Ви можете висаджувати сухі цибулини дзвіночків восени, але ви, швидше за все, досягнете успіху, посадивши цибулини «в зелені», пізньою весною. Розділіть і пересадіть грудки після цвітіння і до того, як листя відмирає. Майте на увазі, що викопувати купи дзвіночків у дикій природі заборонено, і цей метод застосовується лише до дзвіночків, які ростуть у садах.

Ви також можете зберегти насіння дзвіночків і відразу посіяти їх у горщики з компостом. Для проростання насіння дзвіночка може знадобитися кілька місяців, і для того, щоб воно проросло, потрібен період холодної погоди. Однак цей метод означає, що ви можете отримати гібриди. Набагато краще купувати насіння дзвіночка у перевіреного постачальника, щоб отримати найкращі результати.


Вирощування дзвіночків: розв'язання проблеми

Гібридні дзвіночки
 

Дзвоники, як правило, вільні від шкідників і хвороб. Основна проблема – гібридизація. Крім того, іспанські та гібридні дзвіночки дуже важко видалити, коли вони прижилися. Якщо ви хочете видалити дзвіночки, вам, швидше за все, доведеться зробити кілька спроб.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...