Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити дельфініум

Як виростити дельфініум

Ніщо не може перевершити драматичність квітів дельфініума. У червні та липні вони утворюють високі квіткові колоски, які можуть досягати понад 2 метри у висоту. Вони, ймовірно, найбільш відомі своїми яскравими сапфірово-блакитними квітами, але вони також бувають лілового, рожевого, білого і навіть червоного кольору. Квіти дельфинума залежно від сорту можуть бути одиночними або махровими.

 

Дельфініуми — це рослини для дачних садів і трав’янисті бордюри, які надають висоту та колір вітринам і добре поєднуються з трояндами, півоніями та іншими вертикальними квітами, такими як люпин і вербаскум. Ці квіти подобаються бджолам, і вони чудово виглядають у вазі.

 

 

Вирощуйте дельфініум у вологому, але добре дренованому ґрунті на сонці. Дельфініум важко перебуває у вологому ґрунті взимку, тому допоможіть дренажу, додавши піску в посадкову яму, якщо у вас важкий ґрунт. Захистіть пагони, що з’являються, від слимаків навесні та розбийте, як тільки вони почнуть рости. Підживлюйте щотижня добривами з високим вмістом калію. Після цвітіння обріжте стебла, щоб стимулювати друге цвітіння. Восени мульчують добре перепрілим гноєм або листовою пліснявою.

 

Де вирощувати дельфініум

Як виростити дельфініум - де вирощувати дельфініум

Для досягнення найкращих результатів вирощуйте дельфініум на вологому, але добре дренованому ґрунті на сонці. Дельфініуми – високі рослини, тому найкраще вирощувати їх на задній частині сонячного бордюру. Уникайте вітряних місць, оскільки вітер може перекинути рослини.

 

 

Як посадити дельфініум

Посадка живокосту

Висаджувати дельфініум можна в будь-який час року, але найкраще весна або осінь, так як ґрунт буде теплою і вологою. Викопайте посадкову яму і додайте на дно компост або добре перепрілий гній, щоб підвищити поживність. Дельфініуму важко взимку вологий, тому додайте пісок у важкі ґрунти, щоб допомогти дренажу. Посадіть дельфініум на ту саму глибину, на якій він ріс у горщику, і заповніть землею, обережно ущільнивши. Вода в колодязі.

 

 

Як доглядати за дельфініумом

Підв'язування стебла живокосту до опори

Дельфініуми – голодні рослини, а значить, потребують регулярних підгодівлі. Застосовуйте рідке добриво кожні пару тижнів після появи перших сходів, щоб стимулювати ріст.

 

Весна також є найкращим часом для посадки вищих сортів, або за допомогою тростини, або за допомогою рами, через яку рослини можуть рости. Дельфініуми процвітають при більш низьких температурах і злегка вологому ґрунті влітку, тому стежте, щоб рослини не висихали в жарку погоду.

 

 


Як розмножити дельфініум

Посів насіння живокосту

Виростити дельфініум можна з насіння. Доступно багато різновидів, або ви можете спробувати зберегти свій власний . Висівають насіння дельфиниума з лютого по червень або у вересні-жовтні. Посійте в невеликі горщики або лотки для насіння і зберігайте при температурі близько 50°-60°F.

 

Кращий спосіб розмноження дельфиниума — це взяти навесні живці від основи рослини (прикореневі живці).

 

Щоб взяти прикореневі живці з дельфиниума:

  1. Навесні, коли з'являться нові пагони, візьміть гострий ніж і зріжте пагін трохи нижче поверхні ґрунту. З кожної рослини візьміть один-два пагони
  2. Відразу помістіть живець в поліетиленовий пакет, щоб утримувати вологу
  3. Зріжте трохи листя з верхньої частини черешка, залишивши кілька листочків для живлення коріння
  4. Помістіть кожен живець у невеликий горщик, наповнений універсальним компостом і перлітом
  5. Полийте та накрийте поліетиленовим пакетом, щоб зберегти вологу, або регулярно обприскуйте, щоб листя не висихало.
  6. Зберігають в теплиці або на сонячному підвіконні

 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...