Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити цукрову кукурудзу

Як виростити цукрову кукурудзу

З такою кількістю способів насолоджуватися цим незмінно популярним овочем, немає нічого кращого, ніж можливість подавати власноруч вирощені продукти, будь то «кукурудза в качанах» зі шматком вершкового масла або як частина смачного салату.

Вирощувати цукрову кукурудзу легше, ніж більшість людей може собі уявити, їй потрібно лише трохи місця, щоб виростити та закріпити високі стебла, які сьогодні є звичним явищем на фермерських полях. 


Як сіяти насіння цукрової кукурудзи

Починаючи з квітня, висівайте в приміщенні, в ідеалі – в окремі горщики з кокосової пальми або в перероблену внутрішню частину туалетного рулону. Це робиться для того, щоб звести до мінімуму занепокоєння коріння, яке не сподобається цукровій кукурудзі.

Якщо ви хочете, ви можете посіяти цукрову кукурудзу прямо на відкритому повітрі, але зачекайте до травня, коли погода стане м’якішою та мине ризик заморозків. Посадіть два насіння разом приблизно на півтора дюйма глибиною, блоками з відстанню 38-42 см між кожною парою. Коли розсада проросте, видаліть найслабшу рослину й утилізуйте її.


Вирощування на цукровій кукурудзі

Якщо ви вирощували свої рослини в окремих горщиках, тоді висаджуйте їх, коли вони досягнуть принаймні 15 см у висоту і весь ризик заморозків зникне, знову ж таки блоками з 38-42 см між кожною рослиною. Цукрову кукурудзу потрібно сіяти або висаджувати блоками, оскільки вона запилюється вітром, а це означає, що в одному рядку навряд чи буде успішне запилення, і ваш урожай буде значно зменшений. Чим більший блок, тим краще буде запилення.

Вирощування на цукровій кукурудзі

Цукрова кукурудза також віддає перевагу надійно вологому та добре удобреному ґрунту, перекопування компосту або згрібання якісного добрива, а також добре полив рослин протягом вегетаційного періоду допоможе забезпечити хороший урожай смачних зерен. Застосування мульчі з органічного матеріалу допоможе придушити бур’яни та зберегти вологу в посушливі періоди.

Цукрову кукурудзу також можна вирощувати у великих контейнерах за умови, що вони містяться в якісному компості та регулярно підживлюються. Це означає, що кілька рослин можна посадити в один із наших мішків для внутрішнього дворика та виростити вдома на задньому дворі.


Коли збирати кукурудзу

Коли шовковисті китиці на кожному качані стають коричневими, кукурудза зазвичай готова, однак найкраще перевірити, очистивши сніп і відщипнувши зерно. Якщо сік всередині молочний, качан готовий до збирання, якщо це ясно, краще почекати ще трохи, якщо немає рідини, можливо, ви запізнилися.

Якщо це взагалі можливо, їжте або готуйте відразу після збору врожаю, природний цукор в зернах починає руйнуватися відразу після того, як качан був скручений або відрізаний від рослини, тому свіжість – це головне!


Короткий посібник:

Чи легко виростити цукрову кукурудзу?

Цукрову кукурудзу виростити легше, ніж багато хто думає. Його можна вирощувати у великих контейнерах або на землі, і йому потрібно лише трохи місця, щоб закріпити його високі стебла. Висаджуйте його «блоками», а не рядами, оскільки воно запилюється вітром.

Як ви вирощуєте цукрову кукурудзу?

Сійте насіння цукрової кукурудзи в приміщенні з квітня, найкраще в окремі горщики з кокосової пальми або перероблені внутрішні рулони, щоб звести до мінімуму порушення коренів, коли прийде час висаджувати. Або зачекайте до травня і посійте насіння цукрової кукурудзи прямо на вулицю, коли мине весь ризик заморозків.

Коли ви збираєте цукрову кукурудзу?

Кукурудза зазвичай готова до збирання, коли шовковисті китиці на кожному качані стають коричневими. Перевірте, знявши сніп і відщипнувши ядро. Якщо сік всередині молочний, то готовий до збору. Якщо ясно, почекайте ще трохи.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...