Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити чилі

Як виростити чилі

Перець чилі справді легко виростити з насіння, і існує багато різних сортів, від відносно м’яких до пекучих!

Вони є чудовим доповненням для додавання додаткового смаку та прянощів до стир-фрі, каррі, мексиканської кухні або, якщо ви сміливі, до горілки та шоколадних десертів.

Ви можете почати вирощувати чилі з насіння або посадити маленькі рослини, які можна привезти з місцевого садового центру. Читайте нижче, щоб дізнатися, як виростити чилі.

Коли сіяти

Чилі найкраще висівати з насіння в період з січня по квітень.

Для проростання чилі потрібно багато тепла. У січні можна починати вирощувати чилі в кімнатних умовах в теплиці з підігрівом на підвіконні. Ви можете почати вирощувати їх на вулиці в теплиці, коли погода стане теплішою та після останніх заморозків.

Як сіяти насіння

  1. Просто відкрийте мішок із компостом і перекиньте його в лоток для насіння або невеликі горщики.
  2. Зверху розсипте насіння і засипте легким шаром компосту або вермикуліту
  3. Криниця. Перець чилі добре почувається у вологому компості.
  4. Якщо у вас немає підвіконного розмножувача, використовуйте харчову плівку, щоб накрити лотки для насіння, оскільки це допомагає зберегти тепло.
  5. Залежно від зовнішньої температури помістіть лотки/маленькі горщики з насінням на підвіконня або в теплицю.
  6. Регулярно перевіряйте саджанці та переконайтеся, що компост рівномірно вологий, але намагайтеся уникати його намокання.
  7. Пророщування зазвичай займає близько 7-10 днів.

Пересадка рослин чилі

Коли ваші рослини чилі стануть достатньо сильними, щоб витримувати їх, не ламаючи, пересадіть їх в окремі горщики з компостом розміром приблизно 7,5 см. 

Знову ж таки, залежно від місяця та зовнішньої температури, коли ви садите чилі в горщик, розташуйте їх на підвіконні, поки не мине останній мороз.

Нарешті, пересадіть їх на кінцеве місце та помістіть кожну рослину чилі в окремий контейнер об’ємом 2 л або посадіть у пакети для вирощування.  Якщо погода тепла, ви можете поставити чилі на вулицю або в теплицю.

Збирання врожаю 

Для дозрівання чилі потрібні теплі сонячні дні. Зазвичай ви можете збирати врожай перцю чилі в липні. Для цього гострим ножем або секатором зніміть плоди з рослини. Регулярний збір урожаю та використання добрив спонукатиме рослину виробляти більше чилі.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...