Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити чилі

Як виростити чилі

Перець чилі справді легко виростити з насіння, і існує багато різних сортів, від відносно м’яких до пекучих!

Вони є чудовим доповненням для додавання додаткового смаку та прянощів до стир-фрі, каррі, мексиканської кухні або, якщо ви сміливі, до горілки та шоколадних десертів.

Ви можете почати вирощувати чилі з насіння або посадити маленькі рослини, які можна привезти з місцевого садового центру. Читайте нижче, щоб дізнатися, як виростити чилі.

Коли сіяти

Чилі найкраще висівати з насіння в період з січня по квітень.

Для проростання чилі потрібно багато тепла. У січні можна починати вирощувати чилі в кімнатних умовах в теплиці з підігрівом на підвіконні. Ви можете почати вирощувати їх на вулиці в теплиці, коли погода стане теплішою та після останніх заморозків.

Як сіяти насіння

  1. Просто відкрийте мішок із компостом і перекиньте його в лоток для насіння або невеликі горщики.
  2. Зверху розсипте насіння і засипте легким шаром компосту або вермикуліту
  3. Криниця. Перець чилі добре почувається у вологому компості.
  4. Якщо у вас немає підвіконного розмножувача, використовуйте харчову плівку, щоб накрити лотки для насіння, оскільки це допомагає зберегти тепло.
  5. Залежно від зовнішньої температури помістіть лотки/маленькі горщики з насінням на підвіконня або в теплицю.
  6. Регулярно перевіряйте саджанці та переконайтеся, що компост рівномірно вологий, але намагайтеся уникати його намокання.
  7. Пророщування зазвичай займає близько 7-10 днів.

Пересадка рослин чилі

Коли ваші рослини чилі стануть достатньо сильними, щоб витримувати їх, не ламаючи, пересадіть їх в окремі горщики з компостом розміром приблизно 7,5 см. 

Знову ж таки, залежно від місяця та зовнішньої температури, коли ви садите чилі в горщик, розташуйте їх на підвіконні, поки не мине останній мороз.

Нарешті, пересадіть їх на кінцеве місце та помістіть кожну рослину чилі в окремий контейнер об’ємом 2 л або посадіть у пакети для вирощування.  Якщо погода тепла, ви можете поставити чилі на вулицю або в теплицю.

Збирання врожаю 

Для дозрівання чилі потрібні теплі сонячні дні. Зазвичай ви можете збирати врожай перцю чилі в липні. Для цього гострим ножем або секатором зніміть плоди з рослини. Регулярний збір урожаю та використання добрив спонукатиме рослину виробляти більше чилі.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...